Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna
Od poniedziałku startują nasze orły. Patrząc na taktykę, formę naszych orłów oraz na sposób gry naszej defensywy od tygodnia trenuję:
https://youtu.be/XpNwd5MlKWQ?t=20
Odpowiedz
W ogóle dobrze, że Mistrzostwa Europy się odbywają z udziałem kibiców, bo bez kibiców to nie miałoby sensu.
Ale nadal jeszcze, WIRUS jest i się nie skończył.
Będą jakieś problemy z rozgrywaniem spotkań na EURO i to wykluczy niektórych piłkarzy, z niektórych drużyn.
Natomiast, polska drużyna ma grupę silną i trudno będzie wygrać nawet z taką Słowacją, która moim zdaniem gra bardzo dobrze i ma innego trenera. I moim zdaniem jest to trochę lepsza drużyna piłkarska od polskiej drużyny.
Jestem sobie. 
Odpowiedz
Jakiego wyniku meczu Polska-Słowacja się spodziewacie?

https://www.sport.pl/euro/7,154862,27194...-mecz.html

Macie swoje typy?
Odpowiedz
Moim zdaniem Polska przegra ze Słowacją. Kiedyś w meczu z tym rywalem Polska przegrała chyba 2-0. Słowacja ma zawodników ciekawych i moim zdaniem jest to lepszy zespół.
Ja nigdy nie kibicowałem polskiej drużynie, bo nie było czego kibicować. Jeśli oglądam spotkania piłkarskie, ważne imprezy piłkarskie to zawsze wolę stać za zagranicznymi drużynami. Jakoś już tak mam. Aby to nie była polska drużyna.

A wiadomo, taki turniej, Mistrzostwa Europy to są duże pieniądze, i to już tylko za sam udział, więc każdemu piłkarzowi zależy, jak i trenerowi, by występować na na takich imprezach, bo są z tego pieniądze.
Żaden piłkarz czy inny sportowiec nie uprawiałby sportu, nie grałby w piłkę za darmo.
Każdy liczy na dobre pieniądze.
Jestem sobie. 
Odpowiedz
Nasi powinni grac z zespołem FC Albatros z Tadeuszem Norkiem na ataku i z Krawczykiem na bramce, a nie w ME. Undecided
Odpowiedz
No i jak zwykle, Polska słabsza nawet od Słowacji, tak jak przypuszczałem wcześniej.
Ze Słowacją w spotkaniach wcześniejszych nie było też łatwo grać Polsce.
A ten Lewandowski to jest przez media i dziennikarzy sportowych za bardzo przeceniany, "że to niby jest najlepszy piłkarz na Świecie", co jest bzdurą i wymysłem.
Media sportowe tak go kreują. On jest może dobry w klubie w którym gra, ale nie w reprezentacji. Piłka klubowa, a reprezentacyjna, to dwie różne rzeczy.
On gra w klubie ze światowej klasy piłkarzami i dlatego jest mu tam łatwo zdobywać bramki, bo ma wsparcie dużo lepszych od siebie piłkarzy z którymi gra.
Natomiast, reprezentacja polski to są słabi piłkarze, a do tego jest trochę inny styl gry i Lewandowski jest bezsilny, a sam nie wygra spotkania.

Ale z drugiej strony polskiej drużynie też nie zależy za bardzo ( może się mylę ) na wyjściu z grupy, na Mistrzostwach Świata, gdyż za sam udział na takiej imprezie, dostaną kasę. Wprawdzie nie tyle, ile by dostali, gdyby wyszli z grupy, ale to też nie będzie mało, liczone w euro.
A w sporcie liczy się duża kasa i ona jest na pierwszym miejscu najczęściej.
Jestem sobie. 
Odpowiedz
To tak na pocieszenie

https://www.onet.pl/sport/onetsport/pols...h,d87b6cc4


ale... ale.. gdyby tak nie samobój Szczęsnego, gdyby nie druga żółta kartka Krrychowiaka,  gdyby tak lepiej pokryli tego Skriniara i nie dali by mu strzelić to.. to...
Odpowiedz
Włączając mecz byłem przekonany, ze przegramy, bo jedyna skuteczna taktyka, którą preferuje nasza reprezentacja, to 4-4-2 głęboka defensywa + kontratak, czyli taktyka, którą preferował Brzęczek. Polacy chcieli nowoczesnego trenera, to Boniek zatrudnił typa, który piłkarzami typu Rybus chciał grac wahadłami = żenada. Z Hiszpanami przerypiemy z 6:0.
Odpowiedz
Bo nie zawsze zagraniczny trener piłkarski będzie lepszy od polskiego trenera. To zależy od różnych czynników.
Wiele reprezentacji w na świecie miało różnych, zagranicznych trenerów i wcale to nie poprawiło jakości gry.
To jest też kwestia samych zawodników, czy potrafią się ze sobą zgrać, czy nie potrafią.
Poza tym obecny trener portugalski nie prowadził nigdy wcześniej żadnej reprezentacji, a tylko piłkę klubową.
A to jest jednak różnica.
Myślę, że mało który trener z zagranicy, doświadczony chciałby się podjąć prowadzenia polskiej reprezentacji. To jest też kwestia kosztów, jakie by sobie mógł zażyczyć doświadczony, dobry trener z zagranicy, a polskiego Związku Piłki Nożnej nie byłoby na takiego trenera stać.
Dobrzy, doświadczeni i jakościowi trenerzy się cenią finansowo i oni nie zgodzą się na niskie stawki prowadzić takiej czy innej reprezentacji.

Podobno było kilkunastu zagranicznych trenerów, których proponował prezes Polskiego Związku, ale mało który tam był chętny na prowadzenie polskiej drużyny. Byli za drodzy.

Ale nie wiem, czy tak dokładnie było.
Jestem sobie. 
Odpowiedz
Mateusz Borek po meczu naszej reprezentacji na euro 2020

https://www.meczyki.pl/newsy/mateusz-bor...y/167854-n
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości