Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
(29-07-2020, 21:10 )Daniel napisał(a): weteran to spisek Arta
Tak na serio uważam, że to co piszesz,  to oczywiście  schizofrenia i to level hard.  W sumie to już nawet przyzwyczaiłem się do tego, że jestem częścią tego schizofrenicznego obłędu.  Najdziwniejsze jest to, że gdy jesteś sam, to można z Toba pogadać jak z normalnym facetem. W duecie z Dziką zwyczajnie świrujesz.
W jaki sposób  chcesz odprowadzać ją do Turcji? Wystarczy spakować walizki, kupić bilet na samolot, wsiąść i lecieć. Stary, ty to masz nadwyobraźnie, że hej Wink


Cytat:Ali tu nic nie pomoże i jeszcze zamiast wspierać rywalizuje z Nią nie wiadomo o co i jest zazdrosny jakby byli rówieśnikam
Za bardzo się z nią pieścisz. Dzika to laska pod 30,  a w tym wieku rówieśnikami bywają ludzie pod 50.

Cytat:Puhuuko täällä joku turkkia ?
Po fińsku pytasz czy ktoś rozmawia po turecku?
Nie Ciebie pytam i przestań prowokować, bo Cię na policję podam za podawanie fałszywych informacji na mój temat. We wrześniu skończę lat 27...
A schizofrenie ma tutaj jedna osoba i jesteś nią TY. Gdyby nie Ty, wilk Daniel by tego nie pisał...
On odda mnie na policje.
https://youtu.be/1zfSpMvdhHc?t=83
Cytat:Gdyby nie Ty, wilk Daniel by tego nie pisał...
Tak, bo to ja mu wciskam kity o jakimś wymyślonym wyjeździe do Turcji.  Ty do Turcji? Chyba od razu na oddział psychiatryczny.  Nie wiem, może nikt tobie nie powiedział, ale nauka języka nie polega na wpisywaniu zwrotów do translatora, ale zupełnie na czymś innym. - w sumie nawet tego nie potrafisz poprawnie zrobić Big Grin
Cytat:We wrześniu skończę lat 27...
Przecież napisałem, ze jesteś stara dupa pod 30.  Co ty myślisz, że jesteś nastolatka? Icon_lol


Cytat:schizofrenie ma tutaj jedna osoba i jesteś nią TY.
Przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem diagnozę, którą wystawił tobie lekarz prowadzący w szpitalu psychiatrycznym. Śmiejesz się z chłopaka z CHADEM, a sama masz kartotekę pełną niespodziewanek. Smile
I co teraz będziesz mi dokuczał, bo myślisz że ktoś tutaj przyjdzie i Ci pomoże ? Bo naczytałeś się jak mnie traktują co niektóre osobniki Twojego pokroju ?
Na szczęście tych dobrze wychowanych jest więcej.

Poza tym ja w przeciwieństwie do Ciebie nie chowam się przed ludźmi. Widziało mnie kilka osób, jeszcze więcej osób rozmawiało ze mną przez telefon i każda z nich dobrze wie, czy potrafię mówić po turecku. A najważniejsze dla mnie jest to, że sama wiem jak dobrze operuje tym językiem.

Nie jestem żadną starą dupą, bo Ty sobie tak to widzisz. Jestem dziewczynką i będą nią tak długo jak będę tego chciała.

Jeżeli moją wypowiedź odebrałeś jak śmianie się z chłopaka z chadem, to w tym momencie ja Ciebie wyśmiewam.
I ten chłopak z chadem też ; )
Nawet jakby Dzika miała 50 lat czy jak napisałeś wcześniej była po 30 to ma w połowie dusze dziecka i dorosłego faceta i nie myśli jak żadna normalna laska co ci się wyobraża i nie pal głupca jak dobrze wiesz jaka dzika jest indywidualna i do 30 to jej dużo brakuje a w takim stanie to nie wiadomo czy kiedyś skończy te 30 lat jak jeszcze chce dołaczyc do klubu 27. Ty jesteś taki mondry a sam byś pojechał w miejsce co ci się kojarzy z osobą co jest ci bliska która ci wyrządziła krzywdę? To jest delikatny temat i bardzo ważne dla dzikiej inaczej by się nie przejmowała jakimś typem i to jest 4rt co można udowodnić i on sam się już przyznał i jakbyś był inteligentny to byś sam do tego doszedł ale ty jesteś prosty tępy chłop bez empatii co sobie myśli że ten titanic jest nie wiadomo kto. I nie świruj że jesteś święty co sam mi głowe bzdurami zatruwasz co dzika ma racje i najlepiej zamknij się już dziadzie i daj tej dziewczynie spokój co ci Artek i tak nie pomoże a dzika i tak będzie za nim a nie za tobą
@Daniel Ojciec, skończ pierfolić. Jesteś normalnym facetem, a robisz z siebie wariata i to zupełnie niepotrzebnie. Nie ma żadnego 4arta. Ona zalogowała się na jakimś forum, porozmawiała z jakimiś ludźmi, poznała ich, pozyskane informacje przemieliła w głowie i wyszło jej to co zawsze, czyli to, że ci ludzie są mną, a dokładnie ja jestem nimi wszystkimi Smile Ewentualnie w ogóle ich nie ma, tylko to wszystko wymyśliła, ty uwierzyłeś iteż robisz to co zawsze.
Skąd Ty możesz wiedzieć kto jest kim ? Rozmawiałeś z 4rtem a i tak twierdzisz, że nigdy nie istniał, teraz jeszcze sugerujesz że forum które obserwujesz również może być wymyślone. Jak kogoś takiego traktować poważnie ?
Myślisz, że jesteś dla mnie kimś tak szczególnie wyjątkowym, że szukam kogoś na Twoje podobieństwo ? Nie schlebiaj sobie. To, że napisałam obiektywne zdanie na Twój temat, nie oznacza że nagle pałam do Ciebie sympatią.
Skoro uważasz, że pozyskiwałam informacje na Twój czy Wasz temat, to zapraszam tutaj wszystkich, których czarowałam by się czegoś dowiedzieć.
Czujesz, że jesteś małą dziewczynką, a więc odpowiem ci tak,  jak to robi mój chrześniak:
Turlaj dropsa mała - nie chce mi się więcej z Tobą rozmawiać. By
Bo nie wiesz co odpowiedzieć ? ; )
Masz problem, że czuję się jak mała dziewczynka, ale to Ty odkąd skończyłeś lat 40 zachowujesz się jak nastolatek. 
I właśnie przez to straciłeś cały autorytet.
A juz czlowiek myslał ze juz spokój bedzie...ale gdzie tam...
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 76 500 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 20 347 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 39 008 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 39 245 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości