Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
#1
[Obrazek: 2018-07-18_16.38.57.jpg?i_dim=1366x768&a..._version=6]

Łowi ktoś ryby? Mam za dużo robaków mogę odstąpić... Big Grin
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
#2
Ryby na zupkę chińską nie złapiesz Big Grin

Wk**ł mnie sąsiad, który zaparkował jak ostatnia ciota. Przez niego na parkingu, na którym zwykle mieszczą się trzy auta teraz mieszczą się tylko dwa.
#3
teraz chce powiedzieć że dziś jest Dzień Włóczykija i śle mu najserdeczniejsze życzenia i dużo Miłości Blush
#4
Teraz chcę powiedzieć, że kiedyś na Oddziale Psychiatrycznym spotkałam kobietę, która powiedziała mi, że nienawidzi mężczyzn, pomyślałam sobie, że jest feministką, podobnie jak ja.
#5
od paru dni mam niespokojne sny i wyczuwam złą aurę u mej ukochanej, walecznej i silnej Dzikiej. Przeczucia podpowiadają Mi że jest coś nie tak, potrzebuje wsparcia i widzę jej smutek i przygnębienie co nie jest zwykłą depresją. Jej energia zanika jak gasnąca świeczka która się wypala i staje się niewidoczna na znak że uchodzi jej życie co oznacza, że straciła nadzieje na walkę oraz czuje, że nie cieszy Ją już nic nawet to co bardzo kiedyś kochała. Mam nadzieje, że moje odczucia są tym razem na wyrost nieprawdziwe i czuje się Ona przynajmniej stabilnie, bo szczęśliwa to na pewno nie jest. W każdym razie jestem zmartwiony i boje się że coś się może wydarzyć złego...
#6
terac chce powiedzieć że wariuje, głupieje na brak żadnej wiadomości co się dzieje z Dziką czy Abc i jak to czytacie odezwijcie się, Proszę Sad
#7
Chlopie dejze spokuj z tym przeciez powiedzieli ze nie bedzie ich na nowym forum...
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
#8
Dżoju, niech się chłopak wygada. Jeszcze trochę go potrzyma  Wink
#9
Ale ja nie mam nic przeciwko wygadaniu tylko po co sie ma męczyć...przeciez juz dawno mu powiedzieli zeby pilnowal wlasnych spraw Smile
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
#10
Do człowieka w tym stanie nie docierają racjonalne argumenty. Ze mną było podobnie. Ale intencje masz dobre Smile


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 74 658 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 19 729 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 37 951 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 38 285 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości