Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
#81
też jestem woofy tego samego zdania co ty i chciałbym żeby Dzika się wypowiedziała jak było i jak jest. 4rt też jest wmieszany przez abc to tez niech coś się wypowie to wtedy zamkną się usta abc i jaki on jest pokrzywdzony
#82
Było normalnie. Przyjechałeś, nie wymachiwałeś kończynami, nie wykrzykiwałeś na całą stadninę o "abeciątkach" jak poprzednim razem, tylko spokojnie zająłeś się jazdą i rozmową na inne tematy. Zapewniłeś mnie przed odjazdem, że już nie będziesz o mnie pisał, po czym zaraz następnego dnia nagłośniłeś o naszym spotkaniu, ubarwniając to o jakieś powietrza, magie, przytulanie i deszcz, który nie padał...
Nie rozumiesz mnie w ogóle a jeśli między nami jest jakaś magia to chyba czarna, czyli nic dobrego. Jak dla mnie jest to świadomie zaplanowane działanie by mnie wciągnąć w kolejną niezręczną sytuację, dobrze wiedząc jakie będą tego skutki. Wybaczcie że Was rozczaruje, ale nie poczuwam się do roli gwiazdy w Waszych "trudnych sprawach" i nie chcę brać w tym udziału.
#83
być może i czarna co nawet mi się to podoba co napisałaś bo lubie wszystko co ciemne i mroczne ale dziękuje z sprostowanie tego co napisałem i za odpowiedź bo mam nadzieje teraz niedowiarki uwierzą albo chociaż twoją wersje przyjmią do wiadomości bo mnie może troszkę poniosło co napisałem i cieszę się że odpisałaś i chciałbym cię prosić jeszcze żebyś coś dodała o 4rtem bo abc też i jego obwinia. Tyle ,udanego wieczoru i szybkiego odpisu żeby nie przepłoszyć zająca.
#84
Z wsiowym głupkiem jestem w stanie uwierzyć, ale na spotkaniach z 4artem się całujesz :/
#85

i niby skąd masz takie informacje ,jestem ze wsi i to lubię a ty jesteś mieszczanskim wiesniakiem aroganckim i pustym czlekiem i bez  poczucia honoru i odpowiedzialności ,taki typowy gnur
#86
najpierw oskarżałeś Dziką o konta teraz oskarżasz o zdrady więc masz z tym jakiś problem i sam nie wiesz o co ci chodzi. Raz się do niej przyznajesz innym razem udajesz że jej nie znasz, uciekasz z forum wracasz i sam nie wiesz czego szukasz. Bawisz się Jej uczuciami mimo że wiesz ile dla niej znaczysz i nie rusza cię nic że Dzika przez ciebie cierpi i możesz jej zrobić większą krzywdę przez swoją głupotę. Forum stało się przez ciebie toksyczne bo nie potrafisz po ludzku porozmawiać i wytłumaczyć dlaczego tak postępujesz
#87
Nie musisz wiedzieć skąd mam takie informacje. Zaznaczyłeś już wszystkie płoty na wsi?
#88
co rozmawiałeś z Nią że wiesz że cię zdradza z 4rtem alo twoja chora wyobraźna jest tak zjeeebana że nie rozróżniasz fikcjii od realu i nie widzisz jak się dla ciebie stara i starała bo inne dziewczyny miały by na ciebie już dawno wyyjebane bo piszesz o zdradach a chowasz się jak mysz w norze i wychylasz się tylko na ser uważając czy tam łapka nie jest zastawiona na ciebie. Dzika odpisz i napisz co tu się dzieje i jak jesteś chociaż troche normalna to się broń a nie daj się pomiatać nawet na forum bo to też jest twój wizerunek i jesteś szanującą się osobą czy może lubisz jak tobą ktoś pomiata? wyjaśnij to bo to jest chore i smutne co tu ten abeciak pisze o tobie.
#89
abcczasamit to nie jest abcczasamid. Wszyscy jesteście naiwni, bo nie ma żadnego 4arta, a Dzika i Dale Cooper to jedna osoba. Krzyś to fajny facet, który nigdy nie miał kontaktu z chorymi psychicznie, dlatego łatwo nim manipulować i Dzika potrafiła to wykorzystać. Ehhh
PS. Kiedyś byłam na forum fobicy.pl, ale przegonił mnie pocek
#90
oj nie wszyscy, wypraszam sobie! (że nie wszyscy naiwni) :)

byłam pierwszą osobą, która widziała to, co teraz chyba już wszyscy na forum widzą. no jasne, że ten tutaj abc, nie jest abc fobikowym. nie sądzą nawet by człowiek tutaj zaglądał, bo raczej zareagowałby (tak przynajmniej przypuszczam, że żadna to przyjemność - czytanie tych bzdur, w które prawdopodobnie w najmniejszym nawet stopniu nie jest wplątany).

ale Dale Cooper to raczej nie Dzika.
to ktoś inny - jedyny naiwny już - dla mnie ktoś nowy.
na 100% z nim kontaktu wcześniej nie miałam.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 76 640 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 20 374 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 39 050 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 39 321 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości