Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityczny miszmasz
(02-01-2021, 18:18 )Supa napisał(a): Jeszcze inny starosta, tym razem opatowski zaszczepiony poza kolejnością.
Czytałeś to ?
https://twitter.com/PolsatNewsPL/status/...1751040000
 Lepiej niech szczepionkę testują na politykach niż na lekarzach.
Odpowiedz
To jest jakiś paradoks że organizator całego tego zamieszania z tymi grupami i szczepieniami który mrugnął okiem żeby nie podchodzić tak restrykcyjnie, że to trzeba bardziej pragmatycznie teraz najmocniej oburzony i najmocniej drze tzw ryja i dodatkowo rozrywa szaty największego sprawiedliwego. W zasadzie to wszyscy się muszą tłumaczyć tylko nie ten co kontroluje NFZ ze swoimi pomysłami. Skalibrujcie sobie to swoje NFZ zamiast drzeć ryja i przeciągać to na jutro, pojutrze, czy 5 dni do przodu o ile tyle będzie, czyniąc kolejny serial propagandowy obok sylwka sylwków.

Czemu ja się właśnie dziwię, w sumie od 5 lat to tak działa że zwykle najbardziej winny i tak jest najczęściej najbardziej poszkodowany i strzela do całej reszty ze swojej bazooki. Bo tak sobie powiedział...

@ up czytałem ale ona jest alergiczką.
Jakiś czat temu słyszałem że odradza się żeby takich alergików szczepić, takie miały być zalecenia producenta szczepionek, jeden lekarz opowiadał. Wypowiedź dotyczyła bieżącej sytuacji i covid 19.
Chyba że to ona się uparła i na swoją odpowiedzialność, wtedy ewentualnie mogą ją dopuścić.  Chyba coś jeszcze dodatkowo powinna podpisać.
Odpowiedz
Może jakaś kontrolka to nie przydała by się nie na WUM tylko w NFZecie?
NFZ przyznało się dzisiaj do promowania tej polityki luzowania i szczepienia pacjentów szpitali, w sensie osoby publiczne które miały być dodatkowo ambasadorami szczepienia. Tak podali na swoim profilu w mediach społecznościowych.
Według mnie to powinno się raczej pozwać NFZ za rozsyłanie tych pism które tak proponowały traktować sprawę ze szczepieniem dodatkowych osób i za efekt tego który mamy od dwóch dni. Czyli przez internet przetacza się fala złości.
Jeśli te pisma które pokazują nie są prawdą mimo ze wyglądają na autentyczne to NFZ powinno pozwać na powoływanie się na nich. Jednak oburzenia czy negowania ze strony przedstawicieli NFZ jak do tej pory nie było.
Coś mi tu nie gra bo od wielu dni można było znaleźć informacje że rząd i ministerstwo na dniach planuje wprowadzić kampanie promująca szczepienie z celebrytami i gwiazdami tak żeby zdążyć przed 17 stycznia i powszechnym zapisem reszty społeczeństwa. Że dogrywane są szczegóły, mieli zacząć kontaktować się z różnymi znanymi osobami. Później NFZ wysyła takie a nie inne pisma, jak do nich zadzwonić to mieli potwierdzać ważność treści pisma, właśnie także w tej kontrowersyjnej czy skandalicznej części. Miało być tak że różne osoby publiczne miały zacząć się przyznawać że się zaszczepiły, że promują w ten sposób szczepienie no bo inaczej nie będzie promocji.
Jak to ma tak wyglądać to nawet jak się zapisze na jakąkolwiek listę chętnych po 17 stycznia to i tak dzwonię do kancelarii premiera żeby uzyskać oficjalną zgodę i potwierdzenie, skoro szpitale niewiarygodne, NFZ niewiarygodne. Bo inaczej i tak wyjdzie jakaś afera.
Odpowiedz
Kolejny starosta przyjął szczepionkę niby poza kolejnością chociaż nie można być niczego pewnym.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021...ref=slider


Tak jak już napisałem gdzieś indziej, tego co będzie teraz firmował Narodowy Fundusz Zdrowia czy jakikolwiek szpital w kwestii szczepień jak i tematów powiązanych nie biorę za pewnik.
Dopiero może jak minie jakiś czas, zostanie to dodatkowo potwierdzone, wypowiedzą się wszyscy politycy, telewizje, internauci to może dopiero wtedy się zdecyduje. Na razie odechciało mi się tych Waszych szczepień.
Odpowiedz
Cytat:Według mnie to powinno się raczej pozwać NFZ za rozsyłanie tych pism które tak proponowały traktować sprawę ze szczepieniem dodatkowych osób i za efekt tego który mamy od dwóch dni. Czyli przez internet przetacza się fala złości.
Przecież z tymi szczepieniami mamy do czynienia z klasyczną PISowską propaganda. Od rana do nocy eksperci, doktory potrójnie wyhabilitowani nic innego nie robią tylko pierfolą o tym jak wielka tragedia się dokonała w momencie, gdy szczepionkę przyjęła Janda i Materna.
Tymczasem jakims dziwnym trafem nikt nie mówi o tym, że PISowcy zwyczajnie ukradli bank. Nikt nie mówi juz o respiratorach za które do dzisiaj nie odzyskano kasy. Nikt nie mówi o przepłaconych maseczkach oraz o sprowadzeniu z Chin sprzętu, który nie posiadał atestów.

Cytat:Jakiś czat temu słyszałem że odradza się żeby takich alergików szczepić, takie miały być zalecenia producenta szczepionek, jeden lekarz opowiadał. Wypowiedź dotyczyła bieżącej sytuacji i covid 19.
Poszukaj sobie informacji na temat alergii, a dowiesz się, że każdy lub prawie każdy  z nas jest na coś uczulony. 

Za mało surrealistycznych pomysłów, a więc Czarnek wymyślił:
Czarnek nakazał bibliotekarzom w szkołach liczyć oraz segregować książki na cienkie i grube Smile
https://biznes.radiozet.pl/News/MEN-bibl...-ksiazkach
Odpowiedz
Ona była uczulona na szczepionki, to co innego.
Tak na marginesie nie bardzo planuje się szczepić bo później wyjdzie że ktoś popełnił błąd jeśli w ogóle wyjdzie i będzie miał się kto przyznać do tego i moją dawkę miała dostać jakaś babcia albo ciężko chore dziecko i będę pełnił rolę jakiegoś niegodziwca/zwyrodnialca. To już widać po tej obecnej organizacji i systemie informacji.
Odpowiedz
Według mnie Łukasz Warzecha ma dużo racji jeśli nawet nie całkowitą rację

https://www.youtube.com/watch?v=nWwHuIXvE1k


Facet dobrze spełnia swoją role, ceniłem go za czasów PO i cenię nadal.
Odpowiedz
(03-01-2021, 18:44 )Supa napisał(a): Ona była uczulona na szczepionki, to co innego.
Na początku podawali, że kiedyś dawno temu testy wykazały u niej alergie na jakiś szczep antybiotyków.
Odpowiedz
Według opublikowanych nagrań Donald Trump naciskał na sekretarza stanu w celu znalezienia jego zdaniem 11 tys. 800 głosów w Georgii.


https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021...ref=slider


Sekretarz stanu Brad Raffensberger upiera się że nie ma tylu zagubionych głosów a Donald Trump według niego uległ teoriom spiskowym.
Odpowiedz
Zamach na muzułmanów w Polsce udaremniony przez ABW.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021...?ref=kafle


Chyba niewiele się mówi że zwyczajnie liczba muzułmanów od 2016 roku znacznie wzrosła w Polsce i liczba rocznie przyjętych do naszego kraju muzułmanów czy po prostu osób z tamtego kręgu kulturowego więc niekoniecznie i tego wyznania już dawno przekroczyła liczbę 5 tysięcy osób. Co więcej rocznie liczba sprowadzanych muzułmanów do Polski przekracza 5 tysięcy osób. Według statystyk ministerstwa w ciągu jednego roku przyjęto kilkadziesiąt tysięcy osób.
Różnie to bywa, w jednych przypadkach są to osoby w tzw wieku poborowym czyli młodzi mężczyźni innym razem rodziny i też się zdarza że nie od razu pracują tylko dostają socjal i tyle.
Nie ma tak na prawdę jakiejś wielkiej weryfikacji przez służby, po prostu składają papiery ze swoimi deklaracjami np. z jakim zamiarem przyjeżdżają do kraju, jaką religię wyznają itd.
Po prostu podeszli do tego tak jak w krajach zachodnich i podejście które proponowano już od samego początku, już w 2015 roku kiedy była ta silna kampania polityczna ale w drugą stronę że jadą tu nas zabijać, że brakuje rąk do pracy, pewnych zawodów nie ma kto wykonywać wiec mogą oni skoro są chętni, a jakiejś części tych ludzi wcześniej trzeba jakoś pomóc wystartować bo nie od razu się odnajdą, trzeba będzie poczekać.
Ludzie z różnych miast i okolic tych miast już dawno zauważyli wzrost tego typu ludzi a pozostali nie bardzo nawet o nich wiedzą bo Ci emigranci nie mieszkają najczęściej w miasteczkach czy wioskach.
Ministerstwo i rząd od przeszło 3 lat, kryją się z tymi statystykami , raz one są później znikają, później znowu są, znowu znikają etc. Zazwyczaj znikają wtedy kiedy przychodzą kolejne wybory, kampania się nasila i zostaje niewiele do głosowania, wtedy ich nie ma, po wyborach magicznie wracają. Ponoć nawracające problemy techniczne, przeciążenia serwerów itd.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości