Fobia społeczna i depresja
Casting do TVP INFO - Wersja do druku

+- Fobia społeczna i depresja (https://fsid.pl)
+-- Dział: Luźne dyskusje (https://fsid.pl/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Dział: Na każdy temat (https://fsid.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Casting do TVP INFO (/showthread.php?tid=577)

Strony: 1 2 3


Casting do TVP INFO - Supa - 24-06-2019

Dzień dobry
Jako że prowadzący, wydawcy i inni specjaliści w TVP Info się zużywają a Danuta Holecka nie będzie prowadziła wszystkiego zostałem oddelegowany by przeprowadzić nabór do jedynie pluralistycznych mediów które istnieją w Polsce. Pragnę podkreślić iż to są media propolskie, z polskim kapitałem. Nie to co te szwajcarsko-niemieckie, niemieckie czy inne judaszowskie. Szukamy także i "paskowych". Dziwnym trafem i oni ulegają zmęczeniu pod naporem wszystkich wrogów Polski.
Co muszą państwo zrobić? Zademonstrować próbkę swoich umiejętności dziennikarskich. Wystarczy jedynie ukazać odpowiednie tematy we właściwy sposób. Znaczy rzetelnie, prawdziwie tak by przełamać medialny impas.
Jak wygląda skrypt. Już państwu przedstawiam.

Tutaj mamy materiał bazowy.


https://www.rp.pl/Konsumenci/305319943-Zakupy-ze-smietnika-maja-byc-legalne-w-Hamburgu.html


Jako pasek puszczamy " Niemcy przymierają głodem" albo " Niemcy słabną a Polska rośnie w siłę".
W naszą tezę wplatamy prawdziwą informację, powołujemy się na źródło, później ukazujemy jak jest w Polsce. Z jednej strony mamy obrazek jak Niemcy grzebią po śmietnikach a władze w Hamburgu im na to pozwalają chociaż możemy skrócić że władze niemieckie żeby było że skala tego zjawiska rozrosła się na cały kraj a z drugiej pokażmy łany polskiego zboża, polskie stoły uginające się od jedzenia, uśmiechnięte dzieci które kupują lody albo watę cukrową. Później możemy pokazać ostatnią scenkę z Angelą Merkel z Wołodymyrem Zelenskim jak miała drgawki i przynajmniej zasugerować jeśli nie podać wprost że to z odwodnienia czyli sytuacja jest aż tak zła że brakuje wody i nawet niemieckie elity muszą racjonować wodę. Tutaj pójdzie następna informacja że nawet na Ukrainie jest dostatniej bo Wołodymyr Zelenski nie miał ataku drgawek czyli jest odpowiednio nawodniony, odżywiony, pełen witamin, minerałów i wartości odżywczych. A, i jeszcze jedno, jakbyście tam znaleźli jakieś materiał z Donaldem Tuskiem jak je, ale tak konkretnie je żeby wyglądało że aż obrzydliwie. Podamy że Tusk żre a Niemcy głodują a Donald Tusk niewzruszony. Następnie podajemy jego obecne zarobki, na jaką emeryturę może liczyć i dodajemy ze Niemcy zarabiają tak mało że aż stołują się na śmietnikach, Tutaj przydało by się jakieś zdjęcie czy materiał video z anorektykiem. Nieważne nawet jakim, nie musi być niemiecki, zdjęcie czy video nie musi być aktualne, możecie dać nawet i z II wojny światowej to się je tam pokoloruje, mamy na techników. O, mam, na koniec jeszcze uśmiechnięta twarz Grzegorza Schetyny czyli sugerujemy że Niemcy głodują a ten się śmieje. Tusk żre i pobiera wysokie apanaże a ten jego zastępca się śmieje. Chociaż czy to jednak nie jest pudrowanie ich wizerunku? Może widzowie sobie pomyślą że dobrze że Niemcy głodują a dobrze że Ci się cieszą i nie przejmują? Jeszcze to trzeba obgadać na kolegium. Jakoś to się może inaczej przemontuje. Może że Tusk płacze, Grzegorz Schetyna się smuci czyli dobrze życzą Niemcom? Wiem, jednego dnia puścimy ten pierwszy a tak za 3 dni ten drugi. Będziemy żonglować narracjami, sprawdzimy co bardziej zażre. Może że na zmianę to się cieszą, to się smucą? Że tacy rozchwiani emocjonalnie, psychicznie, sami nie wiedzą co czują, pomieszało im się w głowie? Tak, od dobrobytu, że za dobrze mają i do tego pokręciło im się w głowach od ciągłych kombinacji. To będzie dobre.
Także jak widzicie u nas pełna dowolność, pełna wolność słowa, pluralizm we wszystkie strony. Mogą się państwo dziennikarsko i twórczo wyżyć. Nie ma żadnego sztywnego  gorsetu, żadnej cenzury. Nie będzie tutaj stał nad Wami żaden kapo jak w TVNach, Polsatach i Newsweekach.
Dobra, to teraz tak trochę bardziej na serio. Temat czysto satyryczny. Kto będzie miał ochotę to wrzuca jakiś temat, nie musi być koniecznie z linkiem i  przedstawia jakby to mogło przedstawić TVP Info, tak jak to sobie wyobraża. Naturalnie może być z hiperbolizacją, w zakrzywiony sposób bo to temat humorystyczny aczkolwiek jak czytam co napisałem wyżej to jednak aż tak od tej telewizyjnej rzeczywistości  tak bardzo nie od biega. Trochę to jest u nich taka satyra tyle że na poważnie.
Mogą być różne tematy, nie musi być tak jak w pierwszej scence opisowej na zasadzie relacji Polska-Niemcy.


RE: Casting do TVP INFO - Supa - 25-06-2019

Paski robią się praktycznie same.


" Niemcy głodują a córka Tuska wygrzewa się na plaży", " Kasia Tusk lezy na ręczniku za 5 tysięcy a Niemcy grzebią w śmietnikach".


https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kasia-tusk-szokuje-luksusem-wiemy-ile-wydala-na-recznik-aa-NyDc-tMZF-FUnX.html

Puszczamy tak z dwóch polityków PISu i jednego naszego komentatora, podpiszemy że ekspert. Oni we trzech, jeden przez drugiego zadają pytanie " Co na to ojciec córki?", " Dlaczego Donald Tusk jeszcze nie skomentował poczynań Kasy Tusk? ". Jako podsumowanie możemy puścić że tak się właśnie objawia liberalne wychowanie.
Weźcie tam może jeszcze dajcie jakiegoś naszego zaprzyjaźnionego komentatora. Może niech zada pytanie: Niemcy głodują, dlaczego Kasia Tusk nie chce im pomóc? Gdzie jej empatia? Jakie wzorce przekazał jej w domu Donald Tusk? Czy Kasia Tusk jest w ogóle chrześcijanką? Hmmm... to ostatnie mógłby powiedzieć jakichś ksiądz, mamy tam takiego?  To jakichś duchowny. No to że był w seminarium, to że chociaż chciał pójść ale nie wyszło. Podpisze się że aspirujący duchowny.Pomysł na inny materiał. Jakoś to się przemontuje.

Coś w stylu że za Polski pod panowaniem Jarosława Kaczyńskiego i dobrej zmiany nawet córki znienawidzonych wrogów leżą na ręcznikach za 5 tysięcy złotych. Później trzeba by znaleźć zdjęcie gdzie Kasia Tusk pojechała na wakacje i akurat leżała na samym piasku bez ręcznika za czasów PO, najlepiej za premierostwa Donalda Tuska. Czyli puszczamy przekaz. Jarosław Kaczyński lepiej dba o Kasie Tusk niż jej własny ojciec. Wcześniej biedna młoda dziewczyna nie miała na żaden ręcznik, nawet za 40 złotych, musiała leżeć własnym ciałem i ryzykowała chorobę nerek. Teraz ma na 125 takich ręczników. Ile to daje procent? Weźcie tam zadzwońcie do naszych grafików, niech porobią słupki. Po jednej stronie zalążek słupka, mini słupek z kwotą zero a po drugiej wielgachny, ogromny słup jak maczuga Herculesa z kwotą 5 tysięcy a pod spodem ile ta różnica wynosi w procentach. Jak już mamy te nowe technologie to puśćcie to w 3D. To będzie dobre, z ekranu tak jakby wyskakuje to porównanie, obok stoi nasza prowadząca Danuta Holecka i weźcie tam jej powiedzcie żeby zrobiła zdziwioną minę.


RE: Casting do TVP INFO - pocek - 25-06-2019

Co ma na celu ten temat?


RE: Casting do TVP INFO - Supa - 25-06-2019

Temat do żartów, można się pośmiać. Można też pokazać jak mniej więcej TVP Info przerabia informacje, na ich modłę. Mi tu chodzi głównie o to żeby pokazać technikalia bardziej na wesoło.


RE: Casting do TVP INFO - żagiel - 25-06-2019

W tvp nie ma wiadomości tylko dziennik telewizyjny


RE: Casting do TVP INFO - Supa - 22-09-2019

https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/pancerny-marian-i-pokoje-na-godziny-reportaz-superwizjera-w-tvn24,971093.html


Powoli szykuje sobie popcorn na 19:30. Zastanawiam się tylko czy zdążą na dzisiaj czy będę musiał wytrzymać do jutra Wink
Ciekawy jestem w jaką narrację pójdą.
Czy to będzie : "Minister Marian Banaś atakowany przez TVN i Platformę Obywatelską za przedsiębiorczość i zaradność. Uczciwy polityk wynajmował mieszkania i kamienicę za co pobierał opłaty za wynajem. "
Może " Minister Banaś w latach 80-tych był aktywnym działaczem Solidarności, przeciwstawiał się komunistom, walczył o wolną Polskę, był przez ponad 1.5 roku internowany. Za tamtą jego postawę teraz komuniści się mszczą rękami pracowników TVN. Stacja imputuje mu kontakty z sutenerami i czerpanie korzyści z nierządu".
Może : " TVN, stacja z zagranicznym, amerykańskim kapitałem, ta która zorganizowała urodziny Adolfa Hitlera w Wałbrzychu, ta która przeprowadziła szkalującą Polskę i Polaków akcję dyfamacyjną próbując przylepić Polakom łatkę antysemitów. Ta w której to Katarzyna Kolenda Zaleska przeprowadzając relacje z Sejmu podczas kryzysu sejmowego nawoływała do przeprowadzenia puczu. To ta stacja w której to jeden z pracowników naśmiewał się z pożaru katedry Notre Dame, dramatu Francuzów, milionów chrześcijan w całej Europie, w Polsce. To oni próbują zdymisjonować dopiero co wybranego nowego prezesa Najwyższej Izby Kontroli, próbują w ten sposób dodatkowo obalić, legalnie, demokratycznie wybrany rząd Prawa i Sprawiedliwości." Tutaj wchodzą wyniki ostatniego sondażu CBOSu gdzie PIS ma 46 % poparcia.
Nie byłbym jakoś przesadnie zdziwiony gdyby padło nawet to  " TVN wynajął sutenera, który poszedł do mieszkania gdzie był prowadzony legalny, zgodny z prawem wynajem pokojów, po to żeby udawać agresywnego sutenera, po to żeby w momencie kiedy Bertold Kittel przyjdzie z kamerą zadzwonić do ministra Banasia i wplątać go w cały proceder. Skąd dziennikarz TVN miał poufny telefon do pana Ministra Banasia? Czy to naruszenie poufnych danych? Może doszło do kradzieży danych?".
Bez względu która to była by retoryka, czy nawet jeszcze jakaś inna to zaraz po tym materiale powinien pójść drugi o treści " PIS dał rodzinom i dzieciom 500 +. Jan Vincent Rostowski mówił że " piniendzy na to nie ma i nie będzie" a politycy PO KO wielokrotnie mówili że jak dojdą do władzy zabiorą 500 +.


RE: Casting do TVP INFO - DziedzicPruski - 23-09-2019

(22-09-2019, 13:23 )Supa napisał(a): PIS dał rodzinom i dzieciom 500 +. Jan Vincent Rostowski mówił że " piniendzy na to nie ma i nie będzie"
No i nie ma na to pieniędzy. Znaczy się są, ale kosztem inwestycji, które obecnie są na poziomie 1993 roku. Ewentualnie podejmowane są inwestycje, które tylko wyglądają dobrze pod względem "pijrowym", ale nie mają zadnego sensu pod względem ekonomicznym, czyli np. przekop Mierzei Wiślanej albo termy Rydzyka.  Rydzyk za ok. 40 000 000 będzie wydobywał wodę o tem. ok. 40 C, a następnie będzie ją podgrzewał do 70, przekop Mierzei zwróci się za ok. 350 lat,termy Rydzykowe pewnie nigdy się nie zwrócą..  Nic nie można na to poradzić, że część społeczeństwa posługuje się tokiem myślenia rodem z PRLu, a więc rząd daje nam piniędze to znaczy, że jest dobrze i chuj z tym, że szemrane typy zostają ministrami, robią lewe interesy i kradną ile tylko się da.  Kogo to interesuje, że Kuchciński chodzi na małoletnie prostytutki, że latał rządowym samolotem niczym prywatną taksówką, że koszty przeznaczone na kancelarię premiera oraz prezydenta zostały podwojone albo potrojone, że szef NIKu prowadzi burdel, a okolicznie sutenerzy to jego koledzy, bo przecież za PO Sikorski jadł osmiorniczki, za które notabene musiał zwrócić ok. 1000 zł.


RE: Casting do TVP INFO - Supa - 02-12-2020

Zostałem zainspirowany wczorajszym materiałem TVP

https://www.wykop.pl/link/5828717/platyna-w-tvpis-powiedz-ze-polska-przegrala-eurowizje-ohydny-atak/

Postanowiłem satyrycznie wziąć dowolne, przypadkowe newsy z Pudelka i przetworzyć je na modłę tego programu i ich technik.

Jak to mówi towarzysz Rachoń: Jedziemy!https://www.pudelek.pl/red-lipstick-monster-znowu-ma-koronawirusa-jestem-kompletnie-bezsilna-6581829022268384a

" Pudelek odbiera Polakom siłę do walki z covid 19"

Wbrew temu co twierdzi Pudelek, należący do Wirtualnej Polski można wygrać z Covid 19 a to wszystko dzięki działaniom odpowiedzialnego polskiego rządu który stworzył Szpital Narodowy na Stadionie Narodowym mimo niezadowolenia opozycji.
Jak niebezpieczne są nagłówki z Pudelka, przypominamy należącego do Wirtualnej Polski wypowiadają się komentatorzy i eksperci
- Takie działania to może być element wojny hybrydowej prowadzonej przez inne państwa za pomocą środków masowego przekazu. Z pozoru niewinne działania powodują poważne skutki !
- Po przeczytaniu takiego krótkiego newsa, z Pudelka który zajmuje się nienawidzeniem ludzi, osoba dotknięta covid 19 jest narażona na groźniejszy przebieg choroby
- To może spowodować że więcej Polek i Polaków umrze z powodu epidemii. Kto wie może już umarło?
- To przypomina działania propagandowego Der Sturmer w III Rzeszy który uderzał w Żydów i podstawy człowieczeństwa
- W Polsce według statystyk w ostatni czasie odnotowano więcej zaburzeń psychicznych oraz nawet samobójstw. Nie brakuje opinii że to może mieć związek z funkcjonowaniem Pudelka który nalezą do Wirtualnej Polski


W internecie, internauci nie kryją swojego oburzenia, to są znalezione wpisy
" Ja nie wierzę w przypadek. Im Polak bardziej osłabiony tym mniej w nim polskości"
" Pudelek chełpi się tym że ludzie nie mają siły do chorowania. Zamiast im dostarczyć nadziei, energii to im ją zbiera"
" Czy oni biorą jeszcze za to pieniądze" ?
" To już wiemy co jest przyczyną kryzysu epidemicznego w Polsce!"
" Rząd walczy, robi wszystko co może, politycy prawie nie śpią a Ci prowadzą dywersję!"
" To się dzieje w moim kraju! Nie mogę uwierzyć"
" To nie jest żadne pudelek, tylko to jest jakiś doberman chory na wściekliznę"
" Najpierw Ala Tracz a teraz biorą się za resztę!"


RE: Casting do TVP INFO - Supa - 02-12-2020

https://www.pudelek.pl/malgorzata-rozenek-skrytykowana-za-reklamowanie-drogeryjnego-podkladu-zostal-juz-chyba-tylko-papier-rumiankowy-6581859095395296a


" Medialny licz na Polce za piękno i urodę"


Pudelek należący do Wirtualnej Polski, w której to pracuje kobieta nie lubiąca polskiego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Czy ta kobieta mści się na Małgorzacie Rozenek za jej urodę i za to że nie chciała reklamować, drogich, luksusowych kosmetyków z Niemiec? Co na to komentatorzy i eksperci oraz publicyści?
- myślę że ta pani z Wirtualnej Polski do której należy do Pudelek może mieć kompleksy i zazdrości pani Małgorzacie piękna oraz popularności, tego że wiele Polek i Polaków się nią wzoruje i obserwuje w mediach społecznościowych
- Pudelek lobbuje za niemieckimi firmami które sprzedają w Polsce swoje drogie produkty i że pani Małgorzata Rozynek ośmieliła się ich nie reklamować. Pani Rozenek nie zgodziła się na niemiecki dyktat
- byłym mężem pani Małgorzaty Rozenek jest Jacek Rozenek znany z podkładania głosu Geralta z Rivii w Wiedźminie, polskiej produkcji która odniosła sukces na świecie, między innymi bijąc na głowę niemieckie studia producenckie oraz ich produkty. To jest niskich lotów atak na panią Małgorzatę żeby poprzez jej męża odegrać się na Wiedźminie oraz studiu które wydało Wiedźmina
- obecnym mężem pani Małgorzaty Rozenek jest Radosław Majdan znany z występów w polskiej reprezentacji piłkarskiej, który nie wstydził się grać z orłem na piersi a to może przeszkadzać. Pan Majdan występował również w Polonii Warszawa, nazwa klubu silnie odwołuje się do polskości i do Polaków na emigracji którzy utożsamiają się z Polską. Atak na panią Małgorzatę jest więc atakiem na pana Majdana żeby przez pana Majdana uderzyć w polską polonie i orła białego.
- pani Małgorzata Rozenek łącznie posiada trójkę dzieci: Stanisława, Tadeusza oraz Henryka co nie wszystkim może się podobać. Poprzez atak na panią Małgorzatę Rozenek próbuje się odwieść Polki od posiadania dzieci oraz od nadawania dzieciom tradycyjnie polskich imion. Dodatkowo pośrednio to jest również atak na Stanisława Wyspiańskiego, Tadeusza Bora- Komorowskiego oraz Henryka Sienkiewicza
- moment ataku nie jest przypadkowy, następuje on w czasie kiedy cała Polska walczy z epidemią covid 19, każdy Polak stara się żeby nie zostać zakażonym. Pani Małgorzata zapewne również stara uniknąć się tego zakażenia, na pewno nie chciała by zaszkodzić swojemu mężowi, dzieciom, zwłaszcza niedawno urodzonemu Henrykowi oraz seniorom ponieważ oni również mogli by zostać zarażeni. Jednak takie nagłówki mogą to jej uniemożliwić


Zobaczmy co w internacie, a tam :
" To jest próba pośredniego zabójstwa. Nie mam co do tego wątpliwości"
" Kto weźmie odpowiedzialność kiedy pani Małgorzata i jej rodzina zostaną zarażeni?
" Pani Małgorzata nie chce by Polki wydawały dużo na kosmetyki, w tym zagraniczne, są ważniejsze wydatki. Można coś za to kupić dzieciom"
" Ta pani z Wirtualnej Polski nie dorasta pani Małgorzacie do pięt! Może się malować drogimi niemieckimi kosmetykami a i tak nie będzie nawet w połowie tak ładna jak pani Małgorzata"
" Dlaczego nie namawiają do reklamowania polskich kosmetyków" ?
" Pani Rozenek coś w życiu osiągnęła w przeciwieństwie do tej zawistnej kobiety która jej źle życzy i przygotowała na nią licz, nie bójmy się tego słowa"
" Baba z wirtualnej nie zagrała nigdy w polskiej reprezentacji piłkarskiej i stąd wynika jej nienawiść!".
" Pani Małgorzata przypomina mi panią Beatę Szydło i jej cechy: skromność, szyk, naturalne piękno, umiarkowanie oraz serce po właściwiej stronie"


RE: Casting do TVP INFO - DziedzicPruski - 02-12-2020

Cytat:Postanowiłem satyrycznie wziąć dowolne, przypadkowe newsy z Pudelka i przetworzyć je na modłę tego programu i ich technik.
Naprawdę, dałeś radę czytać kundelka? Gratuluję.
 Jeżeli chodzi o materiał nagrany dla TVP, to oni powinni dostać nagrodę na  festiwalu filmowym za najlepsze film komediowy.