Fobia społeczna i depresja
tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - Wersja do druku

+- Fobia społeczna i depresja (https://fsid.pl)
+-- Dział: Psychologia i relacje (https://fsid.pl/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Dział: Psychologia (https://fsid.pl/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą (/showthread.php?tid=122)

Strony: 1 2 3


RE: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - Dale Cooper - 17-12-2018

od kiedy we śnie widzi się daty saintain a co do mnie to śni mi się 4 wymiar i kiedy jestem duchem swego domu ale nie taż że nie żyjącym tylo w innej formie życia co sie jest po drugiej stronie alternatywnego życia


RE: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - saintan - 17-12-2018

(17-12-2018, 4:58 )Dale Cooper napisał(a): od kiedy we śnie widzi się daty saintain a co do mnie to śni mi się 4 wymiar i kiedy jestem duchem swego domu ale nie taż że nie żyjącym tylo w innej formie życia co sie jest po drugiej stronie alternatywnego życia

Serio. W kuchni wisiał kalendarz tam gdzie zawsze wisiał w rzeczywistości... Fakt, na początku był bodajrze 2034 rok, ale coś kręciłem głową z niedowierzaniem i wtedy pojawił się wyraźnie widoczny grudzień  2019 (jakby kartki się cofnęły)
Moje sny są specyficzne, czasem odczuwam jakbym tam był naprawdę...


RE: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - Samotniczek - 21-12-2018

To byłem ja <3  Big Grin


RE: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - Dale Cooper - 21-12-2018

ja też Dzika śniłem o abc ale w moim przypadku to są ostatnio koszmary Big Grin Big Grin Big Grin


RE: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - abcczasamic - 21-12-2018

@Dale Cooper opisz te koszmary Wink


RE: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - Dale Cooper - 22-12-2018

abc lepiej żebyś się tym nie ciekawił bo możesz tego żałować a mogło by się okazać ze również ja stanę się twym koszmarem


RE: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - abcczasamic - 22-12-2018

Stary,  cały czas proszę ciebie, abyś nie używał tego typu retoryki. Co to oznacza, że możesz stać sie moim koszmarem? Planujesz stanąć mi pod płotem, czy pojawiać się w moich snach? Dodgy
 Jeżeli chodzi o sen to ostatnio śniło mi się piwo i wódka, rozmawiali ze sobą, a potem wzięli ślub Big Grin


RE: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - Dale Cooper - 23-12-2018

stary,a ja ci powtarzam że nie chciałbyś znać tego snu lub innych bo mógłbyś w gacie popuścić zwłaszcza jak wódka i piwo wzięli w twoim gardle ślub Big Grin


RE: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - Dale Cooper - 23-12-2018

dziś boje się zasnąć bo ostatnio mam sny że tak jak w przypadku filmu Ciekawy przypadek Benjamina Burtona to staje się w tym śnie czyli śnie jak jestem dziadkiem co z dnia na dzień staje się młodszy aż staje się w wieku 80 lat jak młodzieniec aż do czasów noworodka kiedy umiera w objęciach ukochanej co jest już starszą staruszką . Czyli odwrotnie jak czas leci . Tyle  dobrego żew jakimś momencie wiekiem się zrównujemy a potem oddalamy się w dalszą stronę . Zobaczymy co będzie dziś ,oby nie było nic bo jutro na rano do pracy .


RE: tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą - Natasza - 17-02-2019

Dzisiaj mi sie snilo, ze zamawiam ksiazki Smile A wczoraj mi sie snilo, ze sie kloce z jakims chlopakiem Big Grin