Fobia społeczna i depresja

Pełna wersja: Ciekawe filmiki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Gdy mówiono o edukacji seksualnej dzieci, to jakoś inaczej to sobie wyobrażałem. Myślałem, że to mają być jakieś pogadanki typu czego dziecko ma unikać, jakie zachowania ze strony dorosłych śa nieakceptowane, kiedy mamy do czynienia ze złym dotykiem, a tymczasem ta cała edukacja seksualna polega na tym, qby 9 letniemu dziecku pokazać dojrzałego fiuta i wagine. Skrajne lewactwo jest tak samo popierdzielona, jak skrajne prawactwo.  
https://fb.watch/dRdB3s4egm/
Ciekawe zjawisko - robi wrażenie.
https://www.youtube.com/shorts/HXEmsZXOAQU
Kto by się spodziewał, że wtedy Kwaśniewski antycypował.
 https://twitter.com/PowiadamW/status/155...7223104519

Polak na wakacjach...
https://twitter.com/Stumbras997/status/1...7432175618
Wojna to zezwierzęcenie oraz budzenie w ludziach głęboko skrywanych atawizmów. Na filmiku widzimy zrzucenie bomby z bojowego drona, która po wybuchu odłamkiem trafia rosyjskiego żołnierza, który wije się w konwulsjach. Zamiast go dobić, to osoba odpowiedzialna za zrzucanie bomb, kręci ciekawy materiał, a ktoś jeszcze mądrzejszy dokłada do tego muzykę. Undecided Wcale nie jest to śmieszne, ani tym bardziej potrzebne.
https://fb.watch/eLCr-6tC7C/
Pan ksiądz ciśnie babcie, bo ta miała czelność zapytać się go czy z rana napije się kawy, czy herbaty Big Grin
https://www.facebook.com/watch/?v=118278...ef=sharing
W końcu jakieś normalne zdanie lekarzy na temat marihuany.

https://minds.pl/artykul/czy-ktos-kiedys...-szkodliwe
Widać, że Jarek to oszczędny chłopak i tak sobie myslę... Ciekawe czy w kwestii bielizny też jest taki oszczędny. Patrzysz na metkę na majtkach, a tam niespodzianka: Zdiełano w CCCP

https://youtube.com/shorts/Pcpdsu2lAFE?feature=share
Jest to jeden z tych filmików, które warto obejrzeć do samego końca.
- Spoko, nagrywam, jak nas zabije to będzie dokument -i takie podejście to rozumiem Smile
https://minds.pl/video/drzewo-zawislo-na...rgetycznej
Polskie społeczeństwo zwyczajnie mnie obezwładnia. Nawet jeżeli istnieje 1% szans, ba nawet jeżeli istnieje promil szansy na to, że przyjęty preparat może mieć inne lub dodatkowe działa (niepożądane), niż jest to ogólnie przyjęte, to każdy z nas ma prawo o tym wiedzieć, i każdy z nas takiej wiedzy powinien się domagać.
Tymczasem co robią Polacy? Odrzucają każdą wiedze, a na każdą nową informacje reaguje prostym lakonicznym stwierdzeniem "szury". No i taki osobnik żyje sobie bezproblemowo w błogim przekonaniu o wyższości swojej inteligencji nad tym wszystkimi szurami. Kompletnie nie zwracając uwagi na tytuły naukowe. Tyle gwoli wstepu.
Teraz już wiemy, że szczepionka ma silne i długotrwałe działanie zapalne, a co za tym idzie osłabia układ immunologiczny - trwają bania w jaki sposób będzie to wpływało na ludzki organizm. Skoro zepsuty ząb ma podobne działanie, a skutki ich nieleczenia w dalszej perspektywie bywają opłakane z zachorowaniem na raka włącznie, to konkluzja sama się narzuca, W USA temat długotrwałych skutków ubocznych cały czas jest dysktutowany i to na wszystkie możliwe sposoby, czyli radio, TV oraz socjal media.

W USA wypowiedź https://www.youtube.com/watch?v=J0rwtsVtAAU była dyskutowana na milion sposobów, tylko w Polsce jedyny komentarz, to szur.
Tu jest nasteęny "szur"  https://twitter.com/DrAseemMalhotra/stat...7796850688
Natomiast tutaj "szurzyca" https://twitter.com/DrLoupis
Podobnie było w przypadku szczepionki Pandemrix na tzw. świńską grypę, która w 2009 roku miała zdziesiątkować ludzka populację. Preparatem zaszczepiono ok. 30 mln ludności i do dzisiaj wiele państw wypłaca ludziom odszkodowania w tym Szwecja, gdyż okazało się, że Pandermix jest odpowiedzialny za narkolepsje oraz wiele innych przypadłości.
 Ludzie, którzy wtedy lobbowali na rzecz tej szczepionki zwinęli się, część przeszła na emeryture, a pozostali udają, że nie ma tematu, bo przecież minęło 14 lat, a ci którzy męczą się z narkolepsja, to cóż coś ich problem.
Kononowicz i Struś trolują na ZOOMie Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=yGt80rNIZYM
Stron: 1 2 3 4 5 6 7