Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum
#21
Ty jesteś normalny ? Big Grin Proszę o usunięcie 13tego pytania bo ja nie mam czasu na te chore intrygi. Mam dużo atrakcji w realnym życiu . Za dużo .
#22
Odpowiadam Dzikiej na pytania, które mi zadała ; )

1. Honor, przyjaźń i zdrowie

2. Jako dziecko byłem dosyć wysportowany, od 8 roku życia do 15 interesowałem się tańcem Breakdance, wiele godzin dziennie spędzałem z kolegami na klatkach schodowych lub nawet w wynajętej hali na ćwiczenia i nauki, to były fajne czasy Smile. Oprócz tego interesowałem się też wtedy tematyką wywoływania duchów.

3. Lubię w sobię to , że tak naprawdę niewiele jest mi do szczęścia potrzebne, nie potrzebuje być jakoś specjalnie w centrum uwagi lub w gronie 20 znajomych aby być szczęśliwym, czuje się dobrze nawet i sam ze sobą. Lubię w sobie też empatyczność i wrażliwość, chociaż czasami bywają też przekleństwem Wink.

Widzę że robi sie tutaj powoli bałagan dlatego chwilowo wstrzymuje się z pytaniami.
#23
1. abc nie ma żadnych prawnych czy mentalnych obowiązków by się Ci tłumaczyć, panie Dale Cooper. Jak dobrze wiesz, On jest jak kot, a każdy kot chodzi własnymi ścieżkami, robi co chce, z kim chce, kiedy chce i tylko Jemu znane są Jego motywy działań. Ty pewnie i tak tego nie zrozumiesz, bo dla Ciebie "musi". Wiedz więc, że nic nie musi - co najwyżej może lub powinien.
2. Tak jak powyżej. 
3. Waldek przewyższa abc tylko z jedną rzeczą... ma ładniejsze imię ;p
4. Miałam powód i ochotę na zmianę. 
5. Pierwszą osobą był abc.
6. O Tobie :d Ty mi nie dajesz spokoju, wyjesz mi i skomlesz po Nocach...  
7. Fobos jest większym optymistą.  
8. Najwyraźniej palisz przeterminowaną szałwię. Też mam z tym wizje związane ; )
9. Oczywiście, że dziewczyna. 
10. Nie żałuję, że dane mi było poznać taką osobistość jaką jesteś Ty, ale zmiana to mi się raczej nie udała ;d
Praca nad Tobą jest gorsza niż praca terapeuty nad ciężkim przypadkiem dziecka z autyzmem. 
11. Wcześniej miałeś umiar, teraz zachowujesz się niczym Gollum z Władcy Pierścieni, liczy się tylko Twój cel i Twój ssskarb. Jesteś tak natrętny, że nawet odrzucić się nie dasz. 
12. Nie rozmyślam o tym. 
Co do drugiej części pytania, co było minęło. Zaakceptowałam to, bo zrozumiałam Jego motywy  : ) 
13. Jak widać nasz kaznodzieja zaprzestał póki co ze swoim nawracaniem. Mnie także próbował i ma w sobie siłę, dzięki której z pewnością by mu się to udało, gdybym faktycznie była na niewłaściwej drodze ; ) 


To w takim razie ja pomęczę jeszcze Samotniczka ;p <3 

1. Dlaczego akurat Breakdance porwał Cię do tańca ? 
2. Próbowałeś wywoływać duchy, czy tylko interesowałeś się tym tematem ? 
3. Gdybyś musiał opuścić Polskę, a w zamian dostałbyś do wyboru możliwość zamieszkania w każdym kraju na świecie, gdzie byś się udał i dlaczego?
#24
Abc bierz przykład z Dzikiej takie trudne pytania a umie na nie odpisywać natomiast ty siedzisz w swym kącie i udajesz że ignorujesz co tu się pisze
#25
1. Zupełnie przypadkowo natknąłem się raz na grupę rówieśników, którzy próbowali stawać na rękach , stawali , ale podpierali się nogami o ścianę pod klatką, widząc to potem zasugerowałem swoim kolegom abyśmy też tak spróbowali, o dziwo nie stanowiło to żadnego problemu, więc próbowaliśmy normalnie stawać i chodzić , aż w końcu chodzenie było pikusiem. Jakoś zaraz po tym ukazał się teledysk bomfunk mc's w tv i Music Instructor - Superfly, ta muzyka mnie wtedy porwała , tańczyli w tym teledysku właśnie breakdance, to było moje pierwsze zetkniecie z tym tańcem, poczułem wtedy że to jest to , ja to czuje i od tego się zaczęło.

2. Interesowałem i niestety też wywoływałem, możesz wierzyć lub nie, ale duchy naprawdę istnieją, nie chciej się o tym przekonać Wink.

3. Hmm chyba nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale myślę że najlepiej bym się jednak odnalazł w krajach w których jest dosyć zimno i szybko zapada zmrok  jak Norwegia lub Finlandia.

Daje zajęcie na kilka minut Dzikiej kierując do niej ponownie pytania Wink <3

1. Jak trafiłaś na forum fobicy.pl ?
2. Jakie wartości w ludziach cenisz najbardziej?‎
3. Co sprawiło, że zaczęłaś interesować się zjawiskami paranormalnymi ?Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości