Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak bardzo tęsknisz za forum fobicy.pl ?
#21
Oczywiscie, ze to co sie wydarzylo wczesniej ma wplyw. Tak jak i to co dzieje sie teraz i zdarzy pozniej.
</offtop>
Odpowiedz
#22
(14-09-2018, 23:51 )Obra napisał(a): Oczywiscie, ze to co sie wydarzylo wczesniej ma wplyw. Tak jak i to co dzieje sie teraz i zdarzy pozniej.
</offtop>

to ma wpływ czy nie ma wpływu? jak to jest bo teraz zaprzeczyłeś co napisałeś wcześniej . Fajnie że zrozumiałeś .
Odpowiedz
#23
Co do przeszłości dotyczacej pobytu na starym forum to jasno bylo powiedziane, że na nowe forum każdy przychodzi z czystą kartą Smile
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#24
jest odczuwalne brak forum Obcego ,wiele forumowiczów odeszło lub znaleźli sobie inne miejsce i nie jest łatwo zbudować to samo co było kiedyś u poprzednika. Brakuje tematów,wątków ,ciekawych wypowiedzi co umarło ze wszystkim co miał Obcy.Mam nadzieje że po jakimś czasie Obcy zrozumie że popełnił błąd ,niszcząc coś co zbudował przez wiele wiele lat. Fajnie by było jakby to gdzies zapisał o ile takie coś istnieje i wszystkie dane pilnie miał dla siebie z myslą ze sie z reaktywuje. Nie wierze w to że nie ma dostepu, istnieje to jako uspane ale żywe. A jak nie i się myle to tak jak by poswiecił to co kochał i było cenne a jednak zniszczył ehhh
Odpowiedz
#25
Nie znałam tego forum,ale też się cieszę że tu jestem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości