Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego - Wrocław
#1
Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego - Wrocław

[Obrazek: logo_dczp.jpg]
"Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego" sp. z o. o.
Wybrzeże J. Conrada-Korzeniowskiego 18
50-226 Wrocław
Strona www: http://www.dczp.wroclaw.pl

Tel.: 71 77-66-200 - Centrala
71 77-66-212 - Sekretariat

Fax Sekretariat: 71 75-75-970
Fax Izba Przyjęć: 71 75-75-357
Fax WOTU: 71 75-75-744
e-mail: sekretariat@dczp.wroclaw.pl
 
Numery kontaktowe z Izbą Przyjęć
pon-piątek 7:00-15:00 - tel. 71 77-66-240
pon-piątek 15:00-7:00 oraz sobota, niedziela, święta - tel. 519-319-458


Info z ich strony:
„DCZP” sp. z o.o. świadczy usługi  w zakresie psychiatrii i leczenia odwykowego.
Nadrzędnym celem „DCZP” sp. z o.o. jest  stałe osiąganie i utrzymanie wysokiego poziomu usług medycznych w zakresie psychiatrii, wprowadzanie nowoczesnych metod leczenia i skutecznych terapii ze szczególnym uwzględnieniem wysokiego standardu warunków pobytu Pacjentów oraz ciągłe tworzenie jak najlepszych możliwości i rozwiązań dla rozwoju spółki. Centrum  dysponuje fachową i doskonale przygotowaną kadrą specjalistów. Pragniemy doskonalić nasze usługi poprzez:
- zapewnienie naszym Pacjentom  fachowej i troskliwej opieki zdrowotnej poprzez wykwalifikowany personel medyczny, lekarzy specjalistów, terapeutów,
- tworzenie pozytywnego wizerunku na rynku  usług medycznych metodą doskonalenia jakości świadczonych usług jak również podnoszenie kwalifikacji personelu poprzez specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą,
- ciągłe badanie i rozpoznawanie oczekiwań i problemów Pacjentów.
Nasza oferta skierowana jest do osób wymagających pomocy w zakresie leczenia chorób psychicznych, psychosomatycznych, uzależnień i zaburzeń emocjonalnych. Oferujemy opiekę całodobową, dzienną i ambulatoryjną. Po zakończeniu leczenia każdy Pacjent ma możliwość kontynuacji leczenia w poradniach funkcjonujących przy "DCZP" sp. z o.o.
Dodatkowym atutem jest  położenie placówki  w malowniczej części Wrocławia, tuż przy Odrze, na terenie parku a bliskość przyrody sprawia, że Pacjenci nie odczuwają szpitalnej atmosfery. Do dyspozycji Pacjentów są: sale do zajęć z muzykoterapii, terapii indywidualnych, arteterapii, kinezyterapii oraz pracownia plastyczna. "DCZP" sp. z o. o. współpracuje czynnie ze Stowarzyszeniami i Ośrodkami Pomocy Społecznej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości