Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - Legionowo
#1
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - Legionowo
[Obrazek: logo.png]

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
ul. Mała 11,
05-123 Chotomów k. Legionowa
e-mail: poradnia@educatio.pl
GODZINY PRACY
poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
sobota: 9:00 – 16:00
niedziela: NIECZYNNE
Telefon: 505 68 54 54

Strona www: https://www.educatio.pl/

Info z ich strony:
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Jesteśmy zespołem specjalistów psychiatrii, psychologii, seksuologii, pedagogiki i dietetyki. Pomagamy dzieciom i dorosłym poszukującym wsparcia, porady, rozmowy, po których łatwiej będzie im zmieniać nastawienie do życia, wyzbędą się obaw/ lęków i rozprawią się z trudną przeszłością aby w perspektywie czasu mogli żyć tak,jakby tego chcieli. Psycholog Legionowo, psychoterapeuta, lekarz psychiatra Legionowo udzielą profesjonalnej pomocy w jednej z naszych placówek usytuowanych w Chotomowie k/ Legionowa oraz w Warszawie i Nowym Dworze Mazowieckim. Prowadzona psychoterapia, konsultacje, porady, terapia małżeńska i par oraz terapia rodzinna zapewni komfort Tobie i Twoim najbliższym.
Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość.
Oferujemy:
Realizujemy wsparcie na najwyższym poziomie lekarza psychiatry, porady psychologa, terapie psychoterapeuty, seksuologa i konsultacje dietetyka, psychodietetyka, neuropsychologa i logopedy. Prowadzimy konsultacje wychowawcze, psychoedukację, psychoterapię indywidualną i grupową, a także terapię małżeńską, par i rodzinną, sesje coachingowe, warsztaty i treningi rozwoju osobistego, pewności siebie i asertywności.
Głównym naszym celem jest pomaganie wszystkim osobom potrzebującym pomocy. Realizujemy wizyty domowe psychiatry i psychologa w:
Warszawie, Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Łomiankach, Wołominie, Zielonce, Markach, Piastowie, Pruszkowie, Piasecznie i okolicy.
Wyróżnia nas profesjonalizm i troska o pacjenta!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości