Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za kim bądź za czym tęsknisz?
#21
Za stanem, kiedy bylam jeszcze bez chorob i zaburzen psychicznych.
Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać
Odpowiedz
#22
tęsknię  za Samanthą gdziekolwiek jest czy to w Rzymie czy w Paryżu lub medykuje gdzieś u Azjatów czy w Indiach . Brak Cię Samantho na forum i przywołuje Cię tu bo wiem że wniosłaś byś tu wiele ożywienia i było wesoło i mile . Wracaj szybko galopem tutaj bo to twoje miejsce i pozdro .
Odpowiedz
#23
Za Figą....
Odpowiedz
#24
Za czymś, co zapełniłoby pustkę, którą odczuwam praktycznie od zawsze.
Odpowiedz
#25
brakuje mi bardzo Aune od początku jak tu jestem praktycznie bo zaraz odeszła z tego forum . Jestem bardzo ciekaw jak sobie radzi, czy się uczy, czy swoje walki z lękami wygrywa . Jak sie teraz patrzy gdy jej nie ma jest troche pustki bo zawsze była aktywna. Była też taką maskotką forum bo każdy się o nią troszczył. Aga jak czytasz to co pisze zastanów się chociaż na chwilke żeby się odezwać albo może nie bo może wiedziesz spokojniejsze i normalniejsze życie i nie musiałabyś czytać co tutaj ja piszę i co niektórzy. Pozdrowienia!!!!!!!!
Odpowiedz
#26
Za moim puszystym kotkiem i jego porannym miauczeniem. Był jednym z moich najlepszych antydepresantów : (
Odpowiedz
#27
lat 90-tych i visolvitu
Odpowiedz
#28
Tak @DziedzicPruski, o Stefanie : (

(07-07-2019, 1:53 )żagiel napisał(a): lat 90-tych i visolvitu

Oj, ja też za 90-tymi tęsknię...
Odpowiedz
#29
Aktualnie tęsknię za przyjacielem ze szkoły średniej. Byliśmy ze sobą bardzo zżyci. Bardzo mi go brakuje i chociaż łączyła nas trochę intymna relacja był tylko przyjacielem.
Odpowiedz
#30
Wydaje mi się, że świerszcze dawniej grały ładniej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości