Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za kim bądź za czym tęsknisz?
#1
Jak w temacie. Jeśli ktoś czuje taką potrzebę tutaj może napisać, za kim lub za czym tęskni i ewentualnie dopisać dlaczego.

Obecnie najbardziej tęsknię za dawną znajomą ze szkoły średniej. Byliśmy ze sobą emocjonalnie bardzo blisko, po prostu jej teraz brakuje.

A z rzeczy, to tęsknię za moim poprzednim samochodem z silnikiem diesla, ponieważ miał miły dla mojego ucha dźwięk i był tańszy w eksploatacji. Drugiego takiego samego auta z pewnością już nie uda mi się kupić.
Odpowiedz
#2
https://youtu.be/EL-5RAGw5BY czasem lepiej milczeć .
Odpowiedz
#3
Tęsknię za domem.
Jutro po pracy tam jadę via PKP, ale tylko na weekend.
Odpowiedz
#4
Za beztroskim dzieciństwem..teraz tak mi ciężko.
Odpowiedz
#5
za dzieciństwem i za moim kotkiem, który już nie żyje od kilku lat.
Odpowiedz
#6
tęsknię za latami bez łuszczycy kiedy mogłem jeszcze trudności pokonać ze swoją depresją z dzieciństwa ,tęsknię za moją dawną najlepszą przyjaciółką Klaudią co dzięki forum Obcego i poznanie pewnej istoty zmieniło me nastawienie do życia czy śmierci chociaż dalej za nią bardzo tęsknię ale nie tym uczuciem co kiedyś .Tak naprawdę z całego serca brakuje mi i tęsknię za kochaną Dziką i za Abc za jego byt ,osobowość i charakter
Odpowiedz
#7
Ja to nie tęsknie za nikim, może poza pewnymi miejscami z dzieciństwa, w których się wychowałem, jak również za pewnymi miejscami i krajami, w których chciałbym być.
Może to nie jest, tęsknota dosłownie, ale na pewno jakieś pragnienie, które się nie spełnia.

Natomiast, nie mam za kim tęsknić, bo nawet nie miałem bliskiej osoby.
Jestem sobie. 
Odpowiedz
#8
Hmm. A ja obecnie za nikim ani za niczym. Jestem szczęśliwy tu i teraz.
Odpowiedz
#9
Za dzieciństwem, potem było i jest tylko gorzej.
Odpowiedz
#10
Ja generalnie tesknie za bardziej beztroskimi czasami szkoły. Takimi kiedy mialam duzo znajomych, podrozowalam i czulam sie ekstra bo wiedzialam ze zawsze wroce bezpiecznie do domu i nic mi nie grozi.
Pięknego biustu nie należy się bać: http://ulotkazdrowia.pl/frashe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości