Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za kim bądź za czym tęsknisz?
#11
Za rodziną i Polską, odliczam dni do powrotu na stałe. No i oczywiście za figurą blisko 50 minus;-)
Odpowiedz
#12
....Za normalnym życiem bez fobii, chociaż moja pamięć już zatraciła wyobrażenie normalności.
Odpowiedz
#13
Za momentem, kiedy czułem, że wszystko jest na swoich torach i wszystko jest może nie pod kontrolą, ale że trzymam rękę na pulsie.
"Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość." Diane Ackerman


Odpowiedz
#14
(12-07-2018, 21:45 )saintan napisał(a): Tęsknię za domem.
Jutro po pracy tam jadę via PKP, ale tylko na weekend.

hi, znam twój ból. I też tam jutro wracam, i to na długi weekend Heart
Poznaj Richevon - najlepsze serum przeciwzmarszczkowe https://www.familie.pl/Blogi-7-0/b0p2001...zczki.html
Odpowiedz
#15
Za czasami liceum, za pierwszymi latami studiów (teraz jestem na ostatnim)...Natomiast o dziwo, nie tęsknię za domem (studiuję w innym mieście). Może to i pozytyw
Odpowiedz
#16
Za czasami kiedy nie było telefonów komórkowych.
Odpowiedz
#17
Samotniczek, ja w pewnych sytuacjach też 
Scratchheadyellow
Odpowiedz
#18
nie przypominam sobie radosnych dni ,zawsze stres i smutek więc nie wiem za czym mogę tęsknić .Może za czasami kiedy Telefonika z Ciupiałem zrobiła z Wisły markowy klub i być może te radosne dni znów nadejdą już nie bawem. Tęsknię za tamtym zespołem ,za ich gre z Parmą ,Schalke.Interem,Lazio czy pojedyńcze mecze jak z Barceloną czy innymi silnymi zespołami z Europy i za składem ,za szacunkiem bo kiedyś Wisła była w czołówce na świecie w kibicach ,była znana w Europie i robiła robote dla Polskiej Piłki co była duma być ich kibicem . Oczywiście też tęsknię za TKWM I za zgody z Lechią i śląskiem oraz co nie każdy tęskni nawet za Jagą co ich lubiłem. Misiek i zgraja sprzedali się za pieniądze co zrobili dług , zrobili syf i zerwali najstarsze Polskie zgody łącząc się ze złodziejami i chandlarzami narkotyków. Mam nadzieje i jestem pewny że Wisła już nie bawem włączy się o cele co na dzisiejsze czasy liczy się Legia potem Lech czy Lechia a mało tego bedziemy silniejsi jak za ery Ciupiała . Tyle
Odpowiedz
#19
Zgadza się Dale Cooper. Kiedyś to było , sukcesy w pucharach i potencjalne plany na przyszłość . Może teraz jak Wisła zdobyła sponsora , zmieni się coś na lepsze .
mój blog :  https://futblog.blogi.pl/    Smile Wink
Odpowiedz
#20
(20-12-2018, 15:09 )michu28 napisał(a): Zgadza się Dale Cooper. Kiedyś to było , sukcesy w pucharach i  potencjalne plany na przyszłość . Może teraz jak Wisła zdobyła sponsora , zmieni się coś na lepsze .

michu28 to wciąż wszystko nie jawne .Dopóki nie przeleję te 12 mln zł w te pare dni to wszystko wróci do pktu wyjścia. Mam mieszane uczucia ale ufam i wierze że to nie blef i oszustwo tylko konkretni biznesmeny co zrobią dużo dobrej roboty. Druga rzecz co się boje to nawet jak będa pieniądze spore jak na nasze realia to obawiam się że zmienią nazwe klubu a tego bym nie zaakceptował . Czas najbliższy wyjaśni czy to oszuści czy ludzie co chcą uratować i zrobić klub z budżetem nie gorszym jak Legia ,Lech czy Lechia ze zachowanymi tradycjami .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości