Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za kim bądź za czym tęsknisz?
Za stanem, kiedy bylam jeszcze bez chorob i zaburzen psychicznych.
Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać
Odpowiedz
tęsknię  za Samanthą gdziekolwiek jest czy to w Rzymie czy w Paryżu lub medykuje gdzieś u Azjatów czy w Indiach . Brak Cię Samantho na forum i przywołuje Cię tu bo wiem że wniosłaś byś tu wiele ożywienia i było wesoło i mile . Wracaj szybko galopem tutaj bo to twoje miejsce i pozdro .
Odpowiedz
Za Figą....
Odpowiedz
(03-01-2019, 9:08 )Natasza napisał(a): Za stanem, kiedy bylam jeszcze bez chorob i zaburzen psychicznych.

o, pod tym się podpisać mogę. czuję dokładnie tak samo. bo nie bardzo za konkretnymi ludźmi tęsknię i nie bardzo też za konkretnymi wydarzeniami - za "stanem" właśnie, po prostu (co to dokładnie jest? stan ducha być może?). za taką dziecięcą beztroską tęsknię, nawet nie że za dzieciństwem, bo moje nawet trudno byłoby nazwać szczęśliwym, ale za wolnością.

(nic straconego, uwolnię się Smile)
Odpowiedz
Za czymś, co zapełniłoby pustkę, którą odczuwam praktycznie od zawsze.
Odpowiedz
trochę tęsknię za moją przyjaciółką z dzieciństwa - tak sobie pomyślałam, sama nie wiem dlaczego nawet, ale jakoś mi się przypomniała ta dziewczyna w tej chwili. właściwie to prawdopodobnie mając okazję na odnowienie kontaktu wcale bym tego nie chciała, nie odnowiłabym, ale jednak tęsknię za tą dziewczynką w mojej głowie - za tym czasem w dzieciństwie, za spędzonymi z nią chwilami.
Odpowiedz
brakuje mi bardzo Aune od początku jak tu jestem praktycznie bo zaraz odeszła z tego forum . Jestem bardzo ciekaw jak sobie radzi, czy się uczy, czy swoje walki z lękami wygrywa . Jak sie teraz patrzy gdy jej nie ma jest troche pustki bo zawsze była aktywna. Była też taką maskotką forum bo każdy się o nią troszczył. Aga jak czytasz to co pisze zastanów się chociaż na chwilke żeby się odezwać albo może nie bo może wiedziesz spokojniejsze i normalniejsze życie i nie musiałabyś czytać co tutaj ja piszę i co niektórzy. Pozdrowienia!!!!!!!!
Odpowiedz
Za moim puszystym kotkiem i jego porannym miauczeniem. Był jednym z moich najlepszych antydepresantów : (
Odpowiedz
lat 90-tych i visolvitu
Odpowiedz
Tak @DziedzicPruski, o Stefanie : (

(07-07-2019, 1:53 )żagiel napisał(a): lat 90-tych i visolvitu

Oj, ja też za 90-tymi tęsknię...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości