Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból kręgosłupa.
#11
(16-09-2018, 18:07 )pocek napisał(a): Joy, miałeś kiedyś robiony rezonans magnetyczny na ten odcinek pleców?

Nie
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#12
Aha, jakbyś miał możliwość to zrób kiedyś, bo dobrze pokazuje stan dysków.

W ogóle swoją drogą mi na te problemy fizjoterapeuta zalecił terapię McKenziego, no ale zobaczymy jakie będą efekty po jakimś czasie ćwiczeń Wink
Odpowiedz
#13
Zrobie jak bede w Polsce nastepnym razem...zobacze z czym sie je tego McKenziego moze to co pomoze...poki co pakuje sie na jutro kolejne 45km na rowerze... Smile
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#14
Ja mam straszne problemy z kręgosłupem, wysiedzenie 8h w pracy to dla mnie masakryczny problem, a jak już wysiedze, to później całe plecy mam spięte do tego stopnia, ze są twarde jak kamień. Chciałam zaczął chodzić na basen ale mój strach przed utonięciem i fakt, że nie umiem pływać to przekreślały. Zaczęłąm jogę, na najniższym możliwym poziomie chyba, i jak kazali usiąś prosto to czułam jaka jestem spięta. Po kilku lekcjach jest lepiej, dużo lepiej. Czuje większy zakres ruchu w kręgosłupie. Poza tym po jodze jestem przyjemnie odprężona, wyciszona. Cudowne uczucie.
Odpowiedz
#15
Tez myslalem zeby zacząć ale ciągle coś "przeszkadza" i nie ma czasu... Big Grin
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#16
Cholera, 3 dni temu miałem ostry atak korzeniowy i bólowy w lędzwiowym , a teraz mi się przeniosło na piersiowy od wczoraj i trzyma cały czas, ciężko się ruszyć , a o obróceniu się na prawo i lewo to już nawet nie ma o czym gadać , każdy głębszy wdech powietrza aż paraliżuje , echh , najgorsze, że żadne mydocalmy, olfeny nie działają na ten piersiowy , chyba będzie trzeba jutro się wybrać do lekarza :/
Odpowiedz
#17
Diclac niech Ci dadza...plus osłonowe na rzołądek...
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#18
Joy mam olfen a to ten sam składnik co Diclac, ale teraz już powoli puszcza , bo dałem zmasowany atak, Olfen, sirdalud i neurovit, oddychać idzie bez bolu ale ze skreceniem w lewo lub w prawo jest w dalszym ciagu problem, ale moze minie niedlugo.
Odpowiedz
#19
Bardzo mnie boli kręgosłup, zwłaszcza po sprzątaniu kiedy muszę się schylać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości