Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie migreny
#1
Witam. Mam do Was pytanie. Miewam bóle głowy ale także i gałek ocznych. Miałem rezonans wyszedl ok procz pojedynczego ogniska demielizacyjnego (w grudniu mam powtórzyć rezonans). Bylem badany przez dwóch okulistów - oczy są przekrwione i w jednym oku robi się zmiana a'la zaćma. Neurolog mowi, że takie bóle mogę mieć po covid (przeszedlem w grudniu, wtedy tez mialem przy nim zapalenie spojówek). Morfologia z rozmazem bez zarzutu, CRP w porządku. Czy naprawdę tak jest z tym bólem plus ten cholerny ból gałek ocznych? Na cisnienie się lecze obecnie mam unormowane, biorę leki w dalszym ciągu. 
Zastanawiam się nad wypróbowaniem medycznej marihuany
https://centrum-mk.pl/marihuana-a-cisnie...dcisnienie

Orientujecie się jak przebiega taka terapia i jakie daje rezultaty? 
Odpowiedz
#2
Lekarze poszaleli z tym covidem i obecnie wszystko podpinają pod tego wirusa.Przykładowo dostałem sraczki, ale na tyle uciążliwej, że poszedłem po jakieś lekarstwo, a lekarka na dzień dobry zaczęła sugerować, że to przez covid, który przechodziłem kilka miesięcy temu. Żenada. W końcu się poirytowałem, poszedłem do Biedronki, kupiłem węgiel leczniczy i za dwa dni o sraczce zapomniałem, a ta wypisała mi skierowanie do szpitala Smile

Jeżeli chodzi o leczenie CBD, bo tym leczą w przypadki terapii "marihuaną leczniczą " to jest to zwykła ściema. Kupowałem do dla siebie, kupowałem to dla ojca i jakichkolwiek efektów brak oprócz faktu, że to gówno ładnie wydrenowało mi konto, bo z tego co pamiętam za niewielką butelkę płaciłem  w granicach 500 - 1000 zł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości