Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Depopulacja" już się odbyła
#11
Niech podzielą ludzi na grupy i każdej grupie dadzą inną to zobaczymy kto dobrze na tym wyjdzie a kto źle.
Poświęćmy się dla przyszłych pokoleń a oszczędności przepiszmy na biedny kler. Bo chłopaki się będą męczyć jak zamkną wszystkich w domach i ministrantów też.
Odpowiedz
#12
Pani Edyta i jej sposób pojmowania świata

https://www.youtube.com/watch?v=5R6gz1mx_uk

Mówi że nie jest w stanie tego wszystkiego zrozumieć i choćby nawet siedziała nad tym 15 lat to by nie zrozumiała dlatego sobie tłumaczy wszystko diabłem rogatym, chciwością, posłuszeństwem, że nas chcieli skłócić, zwrócić przeciw sobie a za chorowanie są odpowiedzialne złe myśli, złe słowa nasyłane przez nich itd.
Nie bardzo chce mi się odnosić do wszystkiego co ona mówi , do niektórych rzeczy to odnosiłem się tutaj na przestrzeni ostatnich ok. 9 miesięcy w różnych tematach.
Z tymi szpitalami, manekinami, statystami było już tłumaczone dziesiątki razy, kto chciał to chyba się już zapoznał jeśli go ta tematyka pociągała.
Jest kilka sposób na to:
- jeden to jest pokazanie szpitala z zupełnie innego czasu, nawet nie z 2020 roku, kiedy nie było epidemii covid 19. Po prostu różne osoby wyszukują sobie takie filmiki oraz zdjęcia które są ogólnie dostępne lub są na zagranicznych stronach za pośrednictwem konta premium i później dodać komentarz że to jest z teraz i nas okłamują. Tam się nie tylko rok nie zgadza ale nawet czasami kraje.
- "statyści" to nic innego jak program instruktażowy z symulacji w ramach edukacji i tyle
- Puste szpitale to na przykład zdjęcia oddziałów które zostały oddane do użytku na moment przed pierwszymi przyjęciami. Nie są puste całe szpitale tylko oddziały i to na pewien czas.
- Szpitale z epidemii covid 19 ale z innego etapu, kiedy szykowali się na falę nowych przypadków związku z jesienią. Po prostu mylnie podają miesiące, szpital szykowany na te okazje z lipca tytułuje się jako niedawne zdjęcia na przykład z października
- Jakieś zdjęcia gdzie wkleja się randomowe, leżące osoby do łóżka szpitalnego gdzie leżą covidanie. Osoby z autentycznego zdjęcia pod maskami tlenowymi, widać że zmęczone, w poważnym stanie i jakiś gość uśmiechnięty bez maski, w jakiejś piżamie który śmieje się do zdjęcia no i ktoś to komentarzem przedstawił jako " ustawkę".

Do tego czasami jakieś tekstowe relacje kogoś kto mówi anonimowo bo przecież boi się o swoje życie, no bo wiecie oni wszędzie czyhają ale twierdzi że on był na oddziale covidovym ale nikogo tam nie było, tam nie leżą chore osoby, czasami dla efektu dodaje się że to ktoś z zagranicy. Jakaś życzliwa osoba, jakaś " dobra dusza".


Z jednej strony " wiecie, ale oni chcą nas zastraszyć, złe informacje, przez to się źle czujemy" a z drugiej "wiecie, oni nas chcą wybić przez szczepionki a do tego przez 5 g, przez maseczki które mamy nosić" jak mniemam to działa pewnie uspokajająco, to jak na nas " oni czyhają".
Odpowiedz
#13
Mi to się wydaje, że po prostu TERRORYZM wyszedł z mody i zastąpili to virusem. A ludziom naj zwyklej trzeba skrócić łańcuch.
Odpowiedz
#14
(26-11-2020, 19:30 )Supa napisał(a): Pani Edyta i jej sposób pojmowania świata
Sprawa dyskusyjna czy ona rzeczywiście w ten sposób postrzega świat.  Jej kariera trwa ok. 25 - 30 lat i w tym czasie jakoś nie przypominam sobie, aby ona poruszała tematy związane z Bogiem, diabłami i aniołkami. Jak znam życie to za jakiś czas usłyszymy o jej nowej płycie, albo o tym, że dostała angaż w TVP.
Droga to TVP jest bardzo prosta, a więc primo trzeba być znaną postacią, secundo trzeba pitolić kocopoły tak jak ona robi to obecnie.  Wystarczy się zastanowić w jaki sposób do TVP trafiły takie osoby jak: Ogórek, Jakimowicz. Ogórek z lewicowej kandydatki na prezydenta  przemianowała się na prawicową obrończynie średniowiecznych norm, a Jakimowicz stał się wyznawcą Macierewicz i wręcz na kolanach dziękował mu za jego zasługi.  Do TVP trafił nawet Najman Smile. Na razie jako komentator polityczny, ale podejrzewam, że po tym jak ogłosił, że chce wstąpić do organizacji "Żołnierze Chrystusa" i ma zamiar bronić Częstochowy, to wkrótce dostanie swój program.  Także po tym co słysze Górniak idealnie wrysowuje się w konwencje TVP i zapewne już wkrótce zobaczymy ją na antenie narodowej telewizji przeznaczonej dla debili.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości