Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Depopulacja" już się odbyła
#11
Niech podzielą ludzi na grupy i każdej grupie dadzą inną to zobaczymy kto dobrze na tym wyjdzie a kto źle.
Poświęćmy się dla przyszłych pokoleń a oszczędności przepiszmy na biedny kler. Bo chłopaki się będą męczyć jak zamkną wszystkich w domach i ministrantów też.
Odpowiedz
#12
Pani Edyta i jej sposób pojmowania świata

https://www.youtube.com/watch?v=5R6gz1mx_uk

Mówi że nie jest w stanie tego wszystkiego zrozumieć i choćby nawet siedziała nad tym 15 lat to by nie zrozumiała dlatego sobie tłumaczy wszystko diabłem rogatym, chciwością, posłuszeństwem, że nas chcieli skłócić, zwrócić przeciw sobie a za chorowanie są odpowiedzialne złe myśli, złe słowa nasyłane przez nich itd.
Nie bardzo chce mi się odnosić do wszystkiego co ona mówi , do niektórych rzeczy to odnosiłem się tutaj na przestrzeni ostatnich ok. 9 miesięcy w różnych tematach.
Z tymi szpitalami, manekinami, statystami było już tłumaczone dziesiątki razy, kto chciał to chyba się już zapoznał jeśli go ta tematyka pociągała.
Jest kilka sposób na to:
- jeden to jest pokazanie szpitala z zupełnie innego czasu, nawet nie z 2020 roku, kiedy nie było epidemii covid 19. Po prostu różne osoby wyszukują sobie takie filmiki oraz zdjęcia które są ogólnie dostępne lub są na zagranicznych stronach za pośrednictwem konta premium i później dodać komentarz że to jest z teraz i nas okłamują. Tam się nie tylko rok nie zgadza ale nawet czasami kraje.
- "statyści" to nic innego jak program instruktażowy z symulacji w ramach edukacji i tyle
- Puste szpitale to na przykład zdjęcia oddziałów które zostały oddane do użytku na moment przed pierwszymi przyjęciami. Nie są puste całe szpitale tylko oddziały i to na pewien czas.
- Szpitale z epidemii covid 19 ale z innego etapu, kiedy szykowali się na falę nowych przypadków związku z jesienią. Po prostu mylnie podają miesiące, szpital szykowany na te okazje z lipca tytułuje się jako niedawne zdjęcia na przykład z października
- Jakieś zdjęcia gdzie wkleja się randomowe, leżące osoby do łóżka szpitalnego gdzie leżą covidanie. Osoby z autentycznego zdjęcia pod maskami tlenowymi, widać że zmęczone, w poważnym stanie i jakiś gość uśmiechnięty bez maski, w jakiejś piżamie który śmieje się do zdjęcia no i ktoś to komentarzem przedstawił jako " ustawkę".

Do tego czasami jakieś tekstowe relacje kogoś kto mówi anonimowo bo przecież boi się o swoje życie, no bo wiecie oni wszędzie czyhają ale twierdzi że on był na oddziale covidovym ale nikogo tam nie było, tam nie leżą chore osoby, czasami dla efektu dodaje się że to ktoś z zagranicy. Jakaś życzliwa osoba, jakaś " dobra dusza".


Z jednej strony " wiecie, ale oni chcą nas zastraszyć, złe informacje, przez to się źle czujemy" a z drugiej "wiecie, oni nas chcą wybić przez szczepionki a do tego przez 5 g, przez maseczki które mamy nosić" jak mniemam to działa pewnie uspokajająco, to jak na nas " oni czyhają".
Odpowiedz
#13
Mi to się wydaje, że po prostu TERRORYZM wyszedł z mody i zastąpili to virusem. A ludziom naj zwyklej trzeba skrócić łańcuch.
Odpowiedz
#14
(26-11-2020, 19:30 )Supa napisał(a): Pani Edyta i jej sposób pojmowania świata
Sprawa dyskusyjna czy ona rzeczywiście w ten sposób postrzega świat.  Jej kariera trwa ok. 25 - 30 lat i w tym czasie jakoś nie przypominam sobie, aby ona poruszała tematy związane z Bogiem, diabłami i aniołkami. Jak znam życie to za jakiś czas usłyszymy o jej nowej płycie, albo o tym, że dostała angaż w TVP.
Droga to TVP jest bardzo prosta, a więc primo trzeba być znaną postacią, secundo trzeba pitolić kocopoły tak jak ona robi to obecnie.  Wystarczy się zastanowić w jaki sposób do TVP trafiły takie osoby jak: Ogórek, Jakimowicz. Ogórek z lewicowej kandydatki na prezydenta  przemianowała się na prawicową obrończynie średniowiecznych norm, a Jakimowicz stał się wyznawcą Macierewicz i wręcz na kolanach dziękował mu za jego zasługi.  Do TVP trafił nawet Najman Smile. Na razie jako komentator polityczny, ale podejrzewam, że po tym jak ogłosił, że chce wstąpić do organizacji "Żołnierze Chrystusa" i ma zamiar bronić Częstochowy, to wkrótce dostanie swój program.  Także po tym co słysze Górniak idealnie wrysowuje się w konwencje TVP i zapewne już wkrótce zobaczymy ją na antenie narodowej telewizji przeznaczonej dla debili.
Odpowiedz
#15
Trafiłem na ten program

https://www.youtube.com/watch?v=Y-VAL7FW2f0

Skowroński jest na poziomie Cejrowskiego ;} 


Z tego co tam twierdzi Cejrowski, Bill Gates nic takiego nie powiedział. Cejrowski mu to przypisuje bo dał się nabrać.
Nie chodzi o żadną depopulacje ale spadek wzrostu populacji a to są dwa odrębne terminy. Różnica miedzy jednym a drugim jest taka jak między dobrowolnym użyciem prezerwatywy bo ktoś świadomie decyduje się że teraz nie chce dzieci albo dlatego że kto po prostu nie stać a jak zamordowaniem istniejącego już człowieka.
Nie chodzi o żadne pozbawianie płodności szczepionką, ale o edukowanie w zakresie planowania rodziny a to jest ledwie jeden z punktów kompleksowego planu dla Afryki. Nie chodzi o żaden przymus, tylko dobrowolna decyzję. Zarówno państw afrykańskich jak i ich włodarzy jak i samych ludzi których to będzie dotyczyło. W pierwszym poście tego temu dokładnie to opisałem. Cały mechanizm.
Tam gdzie przeżywalność dzieci jest wyższa bo system opieki zdrowotnej stoi na w miarę przyzwoitym poziomie czego częścią jest dostępność szczepionek i walka z epidemiami rodzice decydują się posiadać mniej dzieci przez co nie mają takich kłopotów z ich utrzymaniem i nie następuje w takim stopniu tzw " dziedziczeniem biedy".
Jak można być takim jełopem za przeproszeniem i nie zorientować się że w Polsce i w całej Europie przechodziliśmy to samo tylko że wcześniej?
Odpowiedz
#16
A propos szczepień i koronawirusa. Poszedłem do lekarza, bo od tygodnia schudłem ok. 5 kg, mam problemy gastryczne i generalnie spowolniałem. Zrobili mi test na Covid i okazało się, że jestem jego szczęśliwym posiadaczem. Nosiłem maskę, z nikim nie rozmawiałem i przestrzegałem zasad higieny, czyli pryskałem się oraz smarowałem się przeróżnymi mazidłami dezynfekującymi i wielkie g... to dało. Nie czuję się, abym umierał Big Grin Mam 20 dni wolnego i w końcu mogę wziąć się za wiecznie odkładany remont łazienki i chyba kupię sobie Cyberpunka2077.
Reasumując: Dostałem 20 dni wolnego, zakupy dostarczane przez policję lub inne służby, indywidualną opiekę, a to wszystko dlatego, bo mam sraczkę  Confused
Odpowiedz
#17
Kurcze też miałem wodę z tyłka ostatnio
Odpowiedz
#18
Pewnie coś zjadłeś.
Weź głęboki oddech. Jeżeli możesz go wziąć,  to wszystko jest w porządku, ja nie  mogę.
Odpowiedz
#19
no mogę, szkoda....
Odpowiedz
#20
Prawdopodobne skutki po szczepieniu na koronawirusa: zapalenie mózgu, zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie rdzenia kręgowego, udar i pewnie inne liczne niespodzianki. 
https://wiadomosci.wp.pl/szczepionka-na-...033611968a
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości