Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki
#1
Pasjonuje się ktoś skokami narciarskimi od Stocha, po Wąska, Rajdę, Sarę Tajner XD ?
ORZEŁ Z MIELCA
Odpowiedz
#2
Ja raz na jakiś czas coś obejrze ale bez szału.
mój blog :  https://futblog.blogi.pl/    Smile Wink
Odpowiedz
#3
Ekscytowałem się skokami, gdy skakała Małysz.  Teraz oglądam, od czasu do czasu, ale to juz nie jest to samo. Kubacki osiągnął zacną formę, co nie?
Odpowiedz
#4
Szkoda, że już nie ma takiej ekscytacji w narodzie, jak za czasów Małysza. Moi rodzice nadal pozostają kibicami tego sportu, obserwując każdy konkurs. Czasem napatoczę się, gdy akurat oglądają, więc zdarza mi się zerknąć. Wciąż mamy fajnych zawodników.
Odpowiedz
#5
(09-02-2020, 23:29 )DziedzicPruski napisał(a): Ekscytowałem się skokami, gdy skakała Małysz.  Teraz oglądam, od czasu do czasu, ale to juz nie jest to samo. Kubacki osiągnął zacną formę, co nie?

W tym sezonie Kubacki skacze doskonale chodź jest w swoim najlepszym etapie kariery, na samym szczycie. Za 5 lat jeśli Apollo Tajner i Pan Dyrektor nie zaczną wprowadzać juniorów do kadry seniorskiej zostaniemy bez skoczków.

(09-02-2020, 23:54 )Elfka napisał(a): Szkoda, że już nie ma takiej ekscytacji w narodzie, jak za czasów Małysza. Moi rodzice nadal pozostają kibicami tego sportu, obserwując każdy konkurs. Czasem napatoczę się, gdy akurat oglądają, więc zdarza mi się zerknąć. Wciąż mamy fajnych zawodników.

Póki co mamy ale nie zapominajmy że nasze orły mają już ponad 30 lat z wyjątkiem Kota który nie wierze że zdoła się przełamać i wrócić do formy z przełomu sezonu 16/17. Hula pewnie po sezonie zakończy karierę a reszta pociągnie do Igrzysk Olimpijskich i nastanie pustynia w Polskich Skokach.
ORZEŁ Z MIELCA
Odpowiedz
#6
(10-02-2020, 23:14 )... napisał(a): i nastanie pustynia w Polskich Skokach.
Tak będzie i wiadomo o tym od kilku ostatnich lat. Zamiast inwestować w juniorów, płacić kasę chłopakom z kadry B, to oni wolą zatrudniać kolejnych prezesów, zastępców prezesów, dyrektorów od ...uj wie czego oraz oczywiście dawać sobie podwyżki.  Jan Ziobro jakby dostał stypendium  1500 - 2000 to na 100% nie zrezygnowałby ze skakania, a chłopak zapowiadał się bardzo dobrze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości