Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wolicie się porozumiewać z ludźmi?
#11
Ja lubię internetowe znajomości . Bardziej ogarniętych ludzi idzie poznać . Choć czasami jest tego natłok i trzeba się zająć swoimi sprawami .
mój blog :  https://futblog.blogi.pl/    Smile Wink
Odpowiedz
#12
Ja stanowczo jestem za pisaniem poprzez różne komunikatory, realnie nie jestem duszą towarzystwa i nie bardzo mam ochotę rozmawiać, mam tak że nie czuję potrzeby gadać z ludźmi o pogodzie itp, może przez to większość uważa mnie za dziwnego dlatego że nie jestem zbyt komunikatywny i mi z tym dobrze, przez co bardziej próbują złapać ze mną kontakt narzucając się co działa mi na nerwy. to chyba tyle w temacie Big Grin
Odpowiedz
#13
Ostatnio to tylko środkowym palcem...z tymi z pracy szczególnie...
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#14
Za pomocą mowy niewerbalnej i telepatii, szczególnie z Naturą i pozaziemskimi istotami ;  )
Odpowiedz
#15
A u mnie to jest tak, temacik odświeżając, iż ja bardziej wolę relacje i rozmowę na żywo.
Ja się bawiłem przez lata w "samo pisanie" na różnych forach, na czatach i portalach randkowych i zaczęło mnie to z czasem trochę nudzić.
Oczywiście lubiłem często być aktywny na forach, choć teraz już trochę mniej lubię być aktywny, ale cały czas jakieś posty na forach pisze.

Ja lubię wiedzieć z kim mam relacje, na żywo.
Jestem sobie. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości