Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imprezowo
#21
(09-10-2020, 14:20 )DziedzicPruski napisał(a):
Cytat:Jeżeli ktoś nie ma szacunku do utworu Wild Dances Ruslany, to tak jakby nie miał szacunku do koni. Nie znam konia, który by nie lubił tego utworu - wręcz można powiedzieć, że mają go za hymn.
Hmm, tak z czystej ciekawości, a jak konie okazują, że wolą słuchać Ruslany, a nie np. Zenka Martyniuka?
Nie wie, może przy tej Ruslanie wystukują rytm pykając kopytkiem w podłogę? Może przy Ruslanie wydają z siebie bardziej radosne mihaha mihaha, niż w przypadku, gdy gra Zenek?  Ciekawe, ciekawe Big Grin
Wiesz, to zależy od konia, konie tak jak i ludzie czy inne zwierzęta, mają różne charaktery. Ludzie zwykle myślą, że jak koń się cieszy to głupio rży, parska, podskakuje albo staje na tylnych kończynach, Może tak być, ale najważniejsze jest zaobserwować to czego nie widać na pierwszy rzut oka. Uszy, oczy i ogon konia, powiedzą dokładnie w jakim może być nastroju.
Myślę, że człowiek, który nie przebywa z końmi może mieć problem ocenić jego nastrój, tym bardziej jego upodobania muzyczne. Jednak, gdy widzi, że jego oczy błyszczą spokojem i przyjaznym nastawieniem, jego uszy nie są rozbiegane tylko nastawione do przodu, ogon sztywno uniesiony, kołyszący się w takt ruchu i Muzyki, a sam ruch jest płynny i rozluźniony, to po tym rozpozna, że mu się podoba.
Odpowiedz
#22
Odpowiedz
#23
Daj koniom szanse i puść im Zenka, a zobaczysz jak zawirują ogonami Big Grin

Dzisiaj sobota, a więc...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości