Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imprezowo
#11
(03-10-2020, 20:44 )Dzika napisał(a): Daniel lubi wczuwać się w kogoś, z kim ma może jedną cechę wspólną.
On w ten " dziwny" sposób wyraża uczucia do Ciebie.
Odpowiedz
#12
co tam się Dzika dzieje na depresji i co tak miażdżysz wszystkich muzą co nie wiadomo czego słuchać bo wszystko dobre i co to za bunt robisz choć co chyba rozumiem że wkurza Cię że tam żadnego faceta nie ma poza babskami i przenieś się na inne forum co od razu poznasz normalnych chłopaków co tu tylko patologia i wstyd sobie robią a najbardziej ten twój cien wiatrów co chowa się za tobą i udaje bezradnego co cwany był tylko jak mógł bany rozdawać i szkoda twej energii na tych wariatów co nie umieją się normanie wypowiedzieć i jest tyle innych miejsc że ty od razu się gdzieś wkręcisz i będziesz mogła normalnie pogadać co z nich to się cały internet śmieje i tu mają wiekszy szacun do Dziedzica i reszty co tam to nie twój poziom i styl gdzie musisz z samymi trollami siedzieć i leczcie się wszyscy co z siebie zrobiliście co pieprzą wszyscy jacy zranieni i pokrzywdzeni przez brak człowieczeństwa a jesteście skończonymi debilami co myślą jakie to fajne że sobie da jeden trolli post na jakiś czas i wielki kozak co jak mówię wstyd i sami siebie poniżacie co widać że nikt z was inteligentny nie jest i nie umie nic nowego napisać jak tylko śmieci powtarzać i narobić kont co się babska za facetów podają co nawet nie umią ich grać bo najlepszą męską moc to ma Dzika i każdy to widzi i każdy facet wie co mu głupio przyznać że jesteś dzika miazga i tu wszystko za miękkie dla ciebie i słabe i ty to byś chciała takiego Chadę co był dziki i konkretny co byś się czuła bezpieczna a nie co tu jest i tak jeszcze chciałbym wiedzieć co ty go tak bardzo lubisz co on nnie był jak Rahim i Joka co ich bardzo cenisz a ty Dziedzic zajmij się swoim avatarem co go nie masz i w kogo ja się wczuwam w dziwny sposób
Odpowiedz
#13
Cytat:a ty Dziedzic zajmij się swoim avatarem co go nie masz

Wypraszam sobie, mam avatar. Na moim avatarze jest  pamperek Big Grin
Odpowiedz
#14
Chada w głębi duszy był czułym człowiekiem. Miałam przyjemność się o tym przekonać, gdy grał kiedyś support przed jednym z koncertów na którym byłam.
Podszedł wtedy do nas by zamienić kilka słów i nie dość że miło się z Nim rozmawiało, to jeszcze na koniec mnie przytulił. Był to bardzo ciepły i czysty dotyk, choć był wtedy pod wpływem alkoholu. A mnie jak wiadomo, alkohol kojarzy się z agresją i uciekam przed jego zapachem jak tylko mogę. Przy Nim poczułam się bezpiecznie, bo mimo tego, że lubił używki, nie był jak dziki nieokrzesany człowiek, tylko jak dziki, nieposkromiony koń. 
Ponadto i co dla mnie najważniejsze, ma coś pociągającego w głosie, co sprawia że konie chcą za Nim podążać ^^
Nie jest to mój klimat rapu, ale mam szacunek za to że był w tym autentyczny i gram dla Niego by go uszlachetniać i uspokajać. Przy tym czuję, że Jego energia w jakiś sposób czuwa nade mną.

Co do reszty Twojej wypowiedzi jest zupełnie nie na temat, usuń to lepiej i przestań w końcu, pisać mi w takim tonie o Cieniu Wiatru. Przestań mnie prowokować i pouczać kogokolwiek samemu uniżając się do wyzwisk człowieka, który nic Ci nie zrobił. Był wzorowym moderatorem i jest mądrym człowiekiem, dlatego usuwał Ciebie i Twoje posty.
Odpowiedz
#15
Heart 
Odpowiedz
#16
zazdroszę mu Dzika co się łobuzów nie boisz a mnie się boisz i nie chcesz i nie tylko Ci się z koniem kojarzy co jeszcze zapewne z dziedzicem, acerem i monsterem ci się Chada kojarzy co ja dobrze wiem i rozumiem co piszesz i ciesze się że tu Ruslana jest wolna co tam Cię blokują i nawet nie możesz grać utworów co lubisz co zaraz mają problem i nie przejmuj się zazdrośnicami i księżycem co oni i tak nic sobą nie reprezentują i tylko umieją kłamać i zastraszać ludzi żebyś się ich bała bo są wariatami co inaczej nie potrafią

i wiem że ta Ruslana jest dla relica co ją też zagrałaś dla swego Redo i o to się czepiają co chcą was ubezwłasnowolnić i odebrać wszystkie prawa ze strachu i przed waszą inteligencją co się jej boją ale relic nie jest taki mądry co ty i jest dziecinniejszy co tobie to pasuje a on ma 48 lat i nie postępuje na swój wiek co dziedzic lepiej swój wiek reprezentuje i Tawak co jest godny pochwały
Odpowiedz
#17
co Dzika zawstydziłaś się wieku mentora że nie jest młody jak Subaru czy dlaczego go nie chronisz i powiedz mi jeszcze co chciałbym wiedzieć kim jest Teraźniejszy i Grave90
Odpowiedz
#18
i co Dzika impreze sobie na depresji robisz i grasz dla 48 letniego cienia wichrów a dlaczego tu mi nie odpiszesz i kto ci zabrania co to wygląda tak dla mnie jakbyś się teraz wstydziła relica i do niego nie chciała przyznać co inaczej bym uzyskał odpowiedź. Napisz mi kim są ci ludzie co ja tylko chce wiedzieć czy to nie żadne trolle co się bawią uczuciami i grają w coś jak tam wszyscy kłamią i trza uważać i męczy mnie twoja tajemniczość i to że niewiadomo co z koniem Tawakiem i nic nie napiszesz co mnie interesuje jego los i czy jest Cieniem czy Tawakiem co myślę że rozsądnie postąpiłaś i pozostał Tawakiem

Dzika w tej muzyce dla niego jest tyle miłości i magii co mnie dziwi że nie chcesz tu o nim napisać i nie chce wiele jak dowiedzieć się co czujesz bo lubię Cię czytać i nie tylko ja i możesz krótko odpisać tylko napisz coś
Odpowiedz
#19
Jeżeli ktoś nie ma szacunku do utworu Wild Dances Ruslany, to tak jakby nie miał szacunku do koni. Nie znam konia, który by nie lubił tego utworu - wręcz można powiedzieć, że mają go za hymn. 
Może i gram go z myślą o moim mentorze skoro kojarzy mi się z końmi, ale to jest moja sprawa dla kogo gram i tej osoby.

Nie rozumiem co według Ciebie jest wstydliwego w tym, że ktoś ma 48 lat ? Jak dożyjesz, też będziesz miał kiedyś 48 lat i czy to jest powód do wstydu, że dożyło się tylu lat ?
Dla mnie absolutnie nie jest i czekam aż mój mentor skończy 58 ; )
Zaś jeśli Teraźniejszy Anastazy i Grave90 będą chcieli Ci powiedzieć kim są, to się tego dowiesz.

Miałeś przestać zaśmiecać forum, a mimo to wciąż to robisz. Mam nadzieje, że jesteś przygotowany na konsekwencje swoich działań.
Odpowiedz
#20
Cytat:Jeżeli ktoś nie ma szacunku do utworu Wild Dances Ruslany, to tak jakby nie miał szacunku do koni. Nie znam konia, który by nie lubił tego utworu - wręcz można powiedzieć, że mają go za hymn.
Hmm, tak z czystej ciekawości, a jak konie okazują, że wolą słuchać Ruslany, a nie np. Zenka Martyniuka?
Nie wie, może przy tej Ruslanie wystukują rytm pykając kopytkiem w podłogę? Może przy Ruslanie wydają z siebie bardziej radosne mihaha mihaha, niż w przypadku, gdy gra Zenek?  Ciekawe, ciekawe Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości