Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Doda chyba postanowiła dołączyć do Edyty Górniak oraz Violi Kołakowskiej. Przynajmniej na razie tak to wygląda.

https://www.donald.pl/artykuly/8uqC4PFX/...warantanny

Jeśli to jest rzeczywiście na poważnie a nie jakaś kreacja aktorska Dody to nie wiem z jakimi dziećmi ona miała do czynienia. Te dzieci z którymi ja się widuję to otrzymują uśmiech, przytulenie, widują się z dziadkami. Dostają witaminy i minerały. To jedno z drugim się nie wyklucza, na pewni nie musi. Pozostałych odniesień, symboli masońskich, nawiązań do diabła, cytatów z Huxleya nawet nie chce mi się komentować. Doda w przeszłości miała swoje różne akcje, trochę lubiła poudawać kogoś innego niż jest, w sensie głupszego, śmiesznego ciesząc się że ludzie się na to nabierają. Wykorzystywała twórczo stereotyp głupiej blondynki itd.
To jest raczej specyficzny typ osobowości, jeśli tak ją można opisać. Ponoć czasami nie wiadomo kiedy Doda żartuje a kiedy nie. Pytanie czy tak jest i tym razem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 29-03-2021, 12:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości