Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Jarosław Jakimowicz i jego książka autobiograficzna

https://plejada.pl/newsy/jaroslaw-jakimo...ja/g9lcmh7

Od pewnego czasu fikcja jak to określił sam autor, od czasu sprawy oskarżenia go o wykorzystanie seksualne. Najprawdopodobniej to strategia wizerunkowa i procesowa. Z takimi treściami które on tam podał trudno robić karierę w Polsce w jakikolwiek dziedzinie. No chyba że "świadka koronnego" w połączeniu z etatowym celebrytą jak to było przez wiele lat z Jarosławem Sokołowskim ps. Masa. Tak na marginesie przez pewien czas sąsiadem Jakimowicza.
Jego znajomości z Wołominem oraz Pruszkowem mają sięgać lat 80-tych kiedy Ci ludzie jakoś już tam działali w półświatku, najbardziej miało to dotyczyć tzw starego Wołomina i starego Pruszkowa bo na przykład Masa to już jest reprezentat młodszych którzy dołączyli później aczkolwiek Masa był przestępcą jeszcze przed 1989 rokiem. Tak na marginesie praktycznie wszyscy z mafii pruszkowskiej i mafii wołomińskiej to dawni informatorzy SB oraz MO. Niektórzy milicjanci to byli prywatnie ich koledzy, grali razem w karty, urządzali sobie popijawy. Dodam że to są ich opowieści, nie moje.
Wedle opowieści samego Jakimowicza wydaje się on być "nawróconym gangusem". Naturalnie nie takim jak Masa czy inni pruszkowscy. Jakimowicz należał do mniejszej grupy przestępczej w Niemczech ale też miał kontakty z tą większą mafią na terenie Niemiec. To też są jego słowa.
Za książkę i jej autentyczność ręczyła m.in Katarzyna Bonda, prywatnie znajoma Jakimowicza oraz Olaf Lubaszenko również znajomy.
Pamiętam występy Jakimowicza w Polskim Radiu 24 gdzie prowadzącym był Michał Rachoń oraz w TVP w jednym z programów śniadaniowych gdzie w jednym i drugim Jarosław Jakimowicz zapewniał że to wszystko jest w pełni jego życie, on nikogo nie musi udawać, miał takie przygody, niczego się nie wstydzi. Wszystko ma być ponoć po coś. Dodatkowo zapowiadał że to nie jest wszystko tylko najprawdopodobniej powstanie kontynuacja, również jako autobiografia.
W pewnym momencie zaczął mówić że ta jego książka to jest gotowy materiał na film, w którym być może wystąpi.
Lata wcześniej opowiadał że " Młode Wilki" to tak naprawdę film o nim, zagrał praktycznie samego siebie. Miał podpowiadać scenarzyście i reżyserowi sceny.

To co już pisałem wcześniej, według mnie w sprawie Jarosława Jakimowicza tam żadnego gwałtu nie było co już w zasadzie potwierdziła sama poszkodowana w swoim wywiadzie gdzie mówiła że nigdy nie użyła słowa gwałt, została źle zrozumiana.
Użyła słów " seks na który się nie zgodziłam" co zostało zinterpretowane jako gwałt a to bardziej chodziło wedle jej słów o rodzaj seksu, no ale z zawstydzenia nie chciała powiedzieć co to dokładnie oznacza, mówiła że czuje się upokorzona.
Poza tym jako to "wykorzystanie" miała na myśli że Jarosław Jakimowicz miał bardziej ale wykorzystać jej kłopoty na tym konkursie miss, stan psychiczny, że zaoferował jej pomoc, wyraził współczucie a zaciągnął ją do łóżka.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 28-03-2021, 10:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości