Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Kontynuacja afery w środowisku aktorskim w temacie metod stosowanych na niektórych uczelniach

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/...6,681c1dfa

Tym razem Aleksander Kurzak odniósł się do postępowania Dawida Ogrodnika na studiach.

Cytat : " "Niestety Dawid, ale NIE" - odniósł się do wpisu Ogrodnika student aktorstwa, Aleksander Kurzak. "A pragnę przypomnieć jakie stosowałeś metody przemocowe na mnie, moich kolegach i koleżankach z grupy na I roku, na zajęciach prowadzonych przez Adama Nawojczyka" - napisał w opublikowanym na Facebooku poście.

W swoim wpisie wspomina: "Pamiętam jak mi przerwałeś moją etiudę krzycząc: »co to k***a ma być, ja pie***lę, co ty k***a w cyrku jesteś«. Byłeś wtedy bardzo agresywny. Właściwie zostałem zdeptany w ziemię. W tym momencie pokazałeś mi, że jestem gównem, że jestem nikim i tak też się czułem. Zaraz po tym wydarzeniu kazałeś grać następną etiudę. Wyszedłem na środek sceny, siedziałem na krześle cały spięty, zdenerwowany zaistniałą sytuacją i wtedy dopiero stwierdziłeś: »widzicie? To jest aktorstwo«.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 25-03-2021, 18:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości