Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Zasady wyniesione z PRLu? Tak przynajmniej uważa Krystian Wieczorek który przez to przeszedł. Jak można przeczytać coraz większa liczba aktorów wyraża sprzeciw temu co się działo w szkołach filmowych.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021...?ref=kafle

Wielkiego zdziwienia u mnie nie ma, gdzie mogli im zrobić coś w rodzaju " prania mózgu" jak nie w PRLu. Przemocy nie można było nazwać przemocą, nadużycia nadużyciami, tylko argumentum ad verecundiam.

Jednak jak już nadmieniałem obserwuje odbudowę tego systemu kłamstwa za pośrednictwem partii rządzącej oraz telewizji które dumnie sama nazywa siebie polską oraz publiczną czy jeszcze czasami telewizją z misją.
Tam z kolei niemalże już wszystko jest spiskiem, ma drugie lub nawet trzecie dno, znamiona ciągłej zdrady, wiecznego ataku na Polskę, to znowu na dzieci, to na biednych ludzi i jak się pokazuje wszystko jest dobrym materiałem na pozew. Nawet względem mediów które przestrzegają już więcej zasad dziennikarskich od samego TVP, cokolwiek o tamtych mediach sądząc, bez znaczenia czy je ktoś lubi czy nie lubi. Aha, zapomniałbym o ciągłych wątkach niemieckich które znajdują już swoje odbicie w co drugiej sprawie prezentowanej przez te "dumne i niezależne media" co to stoją na straży polskości oraz a jakże standardów. Przynajmniej nie brakuje takich opinii cytując już klasyka.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 22-03-2021, 13:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości