Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Wywiad z kardynałem Stanisławem Dziwiszem

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/kard-sta...dz/jsjtf2w



Traktuje cały ten temat równie niepoważnie jak sam kardynał Dziwisz oraz cały konglomerat medialny który zwykle urządza wokół tego szopkę.



Dziwisz? hmm... nie słyszałem o nim. To ten piłkarz? a nie, to Dziekanowski. Zrobiłem sobie kwerendę w swojej pamięci i nie odnajduje takiej osoby. Mówicie że na imię ma Stanisław?


Tak, to teraz Wasz czas na to co zwykle. Jedziemy z całym arsenałem sztuczek i zagrywek:
- Nie sądź abyś nie był sądzony!
- Kto nic nie ma na sumieniu niech pierwszy rzuci kamieniem!
- Tylko Bóg może sądzić!
- Co Cię nie zabije to Cię wzmocni !
- To jest przejaw antyklerykalizmu!
- Znęcają się nad starszym człowiekiem.
- Tak nad ludźmi kościoła pastwili się komuniści! Oni są wszyscy z ubeckich rodzin!
- Atak na Dziwisza to atak na cały kościół, na całą naszą wspólnotę, na naszą wiarę, to jest atak na Boga.
- Może nie miał czasu, może musiał się zajmować czymś innym, musiał mieć dużo rzeczy na głowie.
- Puśćmy im " Barkę", pokażmy Jana Pawła II i powiedzmy ze to był jego wielki przyjaciel.
- Murem za kardynałem Dziwiszem, kto nie jest za nim ten lewak!
- Jeśli wierzymy że Bóg przemawia przez wysokich duchownych kościoła to czy przemawiał by przez kogoś kto winny jest aktu krycia pedofilii? Że winny jest jakiś zaniedbań? Bóg nie przemawiał by przez kogoś takiego
- Niszcząc kościół zniszczą całą Polskę !
- Bolszewicy strzelali i zarzynali, Ci uśmiercają słowem !
- Masoni, sataniści, nihiliści to oni za tym wszystkim stoją.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 21-10-2020, 10:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości