Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Z jednej strony bieżące problemy z drugiej historia. Wrzucam jednak tutaj


https://tech.wp.pl/teorie-spiskowe-rodzi...611020417a

https://histmag.org/Kanalizacja-jako-spi...wski-8128/


Zaskakujące jak kiedyś próbowano walczyć z pomysłem kanalizacji i co rzekomo w związku z nią miało być planowane, jak zwykle po raz 2463 mieli coś knuć Żydzi/syjoniśc/kapitaliścii. Tekst w rodzaju " oni tak tylko mówią że to dla Waszego dobra, chcą Was tym zwieść, chodzi o co innego" jest już dość stary i występował wielokrotnie.
Czasami mam wrażenie że gdyby te teorie traktowano w pełni poważnie, z tego powodu rezygnowano by z różnych projektów to najprawdopodobniej dalej byśmy siedzieli po dziś w lepiankach i pewnie nie moglibyśmy ze sobą rozmawiać przez internet bo sami byśmy sobie z niego zrezygnowali jako narzędzie jeszcze innego spisku. Chociaż znając wyobraźnie twórców takich teorii to takie lepianki też można by przedstawić jako rodzaj jakiejś instrygii, coś żeby nas oszukać, wymordować, wyzyskać niewykluczone że jeszcze coś innego. Lepianka jako symbol światowego satanizmu. Niemożliwe? Ja sądzę że wedle fantastów to i tak wszystko jest możliwe. Można przecież sobie wmawiać że w lepiankach tak po prostu jest ukryty diabeł więc bezpieczniej poza nimi. Pytanie tylko gdzie? Bo w jaskiniach to chyba bezpieczniej i tak nie jest.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 03-05-2020, 12:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości