Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Według mnie to jest burza w szklance wody. Bardziej to jest podszyte wzajemną antypatią, medialnymi rozgrywkami i żeby wbić szpilę. W zachowaniu Chajzera nic dopatrzyłem się niczego nagannego na pewno nie tak jak to przedstawia pani Ogórek. Najbardziej negatywnie jak to można skomentować i mu coś zarzucić to że nie wyszło mu to śmiesznie i właściwie tyle. Reszta to już jest bardziej zła wola niż rzeczywiście coś faktycznego. Według mnie dwa główne bloki medialne ( telewizyjne) " polują" na siebie i tylko czekają na okazję." Fajne" później kręci się z tego materiały czy setki, "fajnie" podnosi ciśnienie po stronie własnych widzów, a im wierniejszy tym bardziej mu ono się podnosi. Nie pisze tego tylko w jedną stronę. Określone media specjalizują się wręcz kochają pouczanie same udając święte.
Tabloidy jak to tabloidy i serwisy plotkarskie jak serwisy plotkarskie rzucą się na wszystko jak szczerbaty na suchary. Byle by była sensacja, byle by był skandal, byle by się sprzedawało i kliki się zgadzały.
Pozdrawiam świętą Magdalenę, matkę Magdalenę Tongue
PS. Pewnie są ważniejsze tematy do komentowania ale tutaj mi się nasunęło.

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/filip...za/9w1v0mb
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 30-11-2019, 15:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości