Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Kanibalizm odpowiedzią na globalne ocieplenie? Z takim pomysłem wyszedł szwedzki naukowiec Magnus Soderlund.

https://tech.wp.pl/globalne-ocieplenie-k...367561345a


Aż musiałem sprawdzić źródła żeby się upewnić bo nie mogłem uwierzyć. Tak podaje między innymi New York Post, Fox News oraz szwedzka TV4.
Zastanawiam się czy ten facet jest szalony czy jest w stanie coś innego wytłumaczyć jego wystąpienie. Przyszło mi jeszcze do głowy że to jest jeden z tych naukowców sponsorowany przez koncerny które chcą dalej emitować CO2 w dotychczasowej formie, a to jest inna taktyka poprzez ośmieszenie od drugiej strony zamiast dotychczasowej negacji z pozycji klimato-sceptyka
Ewentualnie to z kolei specyficzna strategia za wprowadzeniem tych zmian możliwej jak najszybciej poprzez nastraszenie społeczeństwa że być może będą musieli jeść ludzi chcąc przetrwać.
Coś nie bardzo wierzę ze ten naukowiec mówił to z przekonaniem, za tym musi się kryć jakiś rodzaj cynizmu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 13-09-2019, 20:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości