Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
#79
Powiem a właściwie napisze szczerze że ta historia wywarła na mnie wrażenie. Będzie m.in o depresji, próbach samobójczych, oszustwach. Także jak ktoś nie czuje się na siłach niech nie czyta. Lepiej mu się od tego wywiadu nie zrobi.


https://natemat.pl/262079,tworca-hatak-p...e-problemy

Szkoda faceta. Był za dobry, za bardzo chciał pomagać, dawał ludziom drugie szanse i wykorzystali to przeciwko niemu.
Ma rodzinę, rodziców, siostrę a nie ma gdzie mieszkać. Rodzice go nie chcą, to jest w tym wszystkim chyba najsmutniejsze. Uważają że ośmiesza ich rodzinę. Po tym wywiadzie, na tak dużym portalu to raczej zdania nie zmienią. Żona też już nim się zmęczyła aczkolwiek też ją zdradzał.
Ten wątek z cierpieniem i z kotem to jest coś czego jeszcze nigdzie nie przeczytałem.
Czasami to aż strach komuś zaufać.
Facet ma kupę odwagi, ja bym się nie odważył nigdzie publicznie, znaczy w mediach tak zwierzać, pokazywać twarz, aż tak się odsłaniać.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 27-01-2019, 21:47
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości