Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
#48
https://www.youtube.com/watch?v=ti2NQY4umAE

Cóż tu można powiedzieć. W większości są to osoby bardzo młode, nastolatkowie, raczej słabo się interesują tego typu sprawami. Myślę że swoje robi również i stres, mi jakby ktoś podjechał kamerą i zaczął zadawać pytania,to nawet jakby to był jakiś mały kanał na YT to pewnie zaczął bym się nad wszystkim bardzo zastanawiać i mógłbym czegoś nie wiedzieć, a jak byłem nastolatkiem to tym bardziej. Niby większości z tych rzeczy każdy praktycznie uczy się w szkole ale to się gdzieś później zapomina. Prędzej się na to odpowie na spokojnie, nawet przed nauczycielką i całą klasą niż przed kamerą.
Jak mi się przypomni jakie ja rzeczy zapominałem pod wpływem stresu będąc nastolatkiem, a i nawet na maturze mi się zdarzyło kilka ważnych i raczej dość prostych a na pewno nie trudnych rzeczy zapomnieć to łapie się za głowę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 01-12-2018, 15:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości