Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
" Punkt widzenie człowieka małostkowego jest znacznie inny niż punk widzenia człowieka, który ocenia sytuacje przez pryzmat szerokiego horyzontu.
Z twojego punktu widzenia młodzi ludzie umierają na covid, a z mojego nie, bo jeżeli stanowią raptem kilka % wszystkich zgonów tzn, że nie ma czego się bać.
Na 42 586 zgonów
- w grupie 11 - 30 lat zmarło - 110 osób
-w grupie 31 - 41 lat zmarło 356 osób.
Wiesz co? Prędzej umrzesz na sepse po tym, gdy spojrzysz w niebo i nadlatujący gołąb narobi ci na oko, niż na covid. "



Dopiero co mówiłem że w tych grupach wiekowych o których piszesz chodzi głównie o transmisje wirusa w tym najbardziej narażoną grupę wiekową czyli 65 + oraz że niektórzy ciężko przechorowują, też z pozostałych grup.
Pisałem już o tym w styczniu, później od tamtej pory wielokrotnie to powtarzałem jakie mam stanowisko w tej sprawie.
Prościej to już ciężko napisać.
Poza tym w tych artykułach w których to dawno temu wrzucałem również to było.
Jak się powołuje na artykuł to też na jego treść.

Przypominam to raz na jakiś czas, a Ty dalej tego nie łapiesz.
W każdym poście na każdym kroku mam to zawierać? Nawet jak rozmawiamy o czymś innym?
Dawno już to powinieneś przeczytać.
Nie wiem ile jeszcze razy to trzeba powtórzyć.
Masz wybiórcze czytanie i bardzo wybiórcze cytowanie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 14-03-2022, 19:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości