Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Cytat : " Supa, czy ty masz orzeczony jakiś stopień upośledzenia intelektualnego? Pobierasz jakąś rentę czy coś w tym stylu? Oczywiście, że ignoruje wiele linków, które wrzucasz, bo musiałbym ciebie cały czas obrażac.
Przykład?
https://www.termedia.pl/koronawirus/Wsro...44813.html
Badania przeprowadzono od 1 stycznia do 10 października 2021 - wiedząc, że pierwsze szczepionki w Polsce zostały podane właśnie z początkiem stycznia 2021. Potem bardzo długo ich nie było, żeby szczepienia tak na poważnie wystartowały od bodajże kwietnia lub maja. Jeżeli praktycznie przez cały okres funkcjonowania wariantu delta liczba wyszczepionych wynosiła z 20%, to niby kogo mają zdziwić te wyniki? Trzeba być konkretnym imbecylem, żeby tego nie rozumieć. Przez cały okres grypowy liczą zgony z podziałem na zaszczepionych i niezaszczepionych wiedząc, że szczepionek nie ma lub ich ilość jest niewielka, a samych zaszczepionych jest niewielu, bo szczepienia dopiero wystartowały. Brak słów
Apropos cytatów. Cytuję część twojej wypowiedzi, bo reszta znajduje się post wyżej. Zwyczajnie generujesz problemy z dupy."


Wyciągasz to z kontekstu i całego poprzedniego ciągu logicznego.
Napisałem zaraz nad tym linkiem do czego go akurat odnoszę, do jakiej Twoje tezy. Jasno i konkretnie.
Dodałem to zarówno nad tym linkiem jak i powtórzyłem na wszelki wypadek jeszcze raz pod nim, gdybyś tak jednak i to pominął swoim zwyczajem. Widząc Twoje tego rodzaju tendencje i to coraz bardziej uporczywe.

Z całego tego wpisu wyciąłeś sam link a to co nad nim i pod nim pominąłeś. W odpowiedzi już piszesz o czymś całkowicie innym. W ten sposób jak postępujesz nie da się wyjaśnić nic ale to na Twoje własne życzenie.

JESZCZE RAZ, Z ZACHOWANIEM FAKTYCZNEJ CHRONOLOGII I PRZEBIEGU DYSKUSJI.

Najpierw piszesz o tabelce z kwietnia 2020 r. w kwestii zgonów Covid 19 z podziałem na grupy wiekowe i twierdzisz że ministerstwo przestało publikować tego rodzaju dane po czym ja Ci dodaje ten link w którym wyniki są zdecydowanie nowsze, wyraźnie podkreślając że to NIE Kwiecień 2020 a GRUDZIEN 2021.
Czyli mówiąc prosto że są nowsze wyniki, są publikowane CZYLI ZE TAMTA TEZA JEST BŁĘDNA KTÓRA ZAWARŁEŚ WCZEŚNIEJ.
Tego się tyczyła moja odpowiedź i link.
Nie jakiejś wymyślonej przez Ciebie kwestii.
Robisz to co mówiłem wielokrotnie, nie rozpatrujesz w ciągu logicznym, wycinasz całą praktycznie treść, okrajasz do mini fragmentu ile wlezie , na łapu capu i później sobie sam odpowiadasz na jakiś dany temat.

Tak jak sądziłem już wcześniej, rozmawiasz z jakimś swoim wrażeniem by nie powiedzieć że tzw " wydźwiękiem".

Dlatego cały czas trzeba jedną i tą samą kwestie zaczynać od nowa, jeszcze raz przejść przez właściwy przebieg rozmowy przez to że nie łapiesz do czego odnosi się dyskutant, na co wskazuje jako błędną tezę czy informacje i w kółko wszystko wycinasz co ma realnie znaczenie.

MAKSYMALNIE UŁATWIASZ SOBIE ZADANIE W ROZMOWIE.

To dokładnie jak z pierwszym lepszym politykiem która z którym jest przeprowadzany wywiad i które chce za wszelką cenę lawirować i ukryć że się pomylił.
Pada pytanie a on w odpowiedzi na nie pomija jego treść i odpowiada na coś zupełnie innego w tym samym temacie co najwyżej pozorując odpowiedź.
Na co zwykle redaktor upiera się i wraca do treści pytania na co ten polityk dalej odpowiada na coś zupełnie innego.
Można w kółko przypominać treść czy poprzez to pytanie wskazywać błąd a i tak tak dany polityk odpowiada na coś dowolnie innego.

To jest właśnie mniej więcej "zabawa w głuchy telefon".
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 14-03-2022, 17:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości