Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Supa, czy ty masz orzeczony jakiś stopień upośledzenia intelektualnego? Pobierasz jakąś rentę czy coś w tym stylu? Oczywiście, że ignoruje wiele linków, które wrzucasz, bo musiałbym ciebie cały czas obrażac.
Przykład?
https://www.termedia.pl/koronawirus/Wsro...44813.html
Badania przeprowadzono od 1 stycznia do 10 października 2021 - wiedząc, że pierwsze szczepionki w Polsce zostały podane właśnie z początkiem stycznia 2021. Potem bardzo długo ich nie było, żeby szczepienia tak na poważnie wystartowały od bodajże kwietnia lub maja. Jeżeli praktycznie przez cały okres funkcjonowania wariantu delta liczba wyszczepionych wynosiła z 20%, to niby kogo mają zdziwić te wyniki? Trzeba być konkretnym imbecylem, żeby tego nie rozumieć. Przez cały okres grypowy liczą zgony z podziałem na zaszczepionych i niezaszczepionych wiedząc, że szczepionek nie ma lub ich ilość jest niewielka, a samych zaszczepionych jest niewielu, bo szczepienia dopiero wystartowały. Brak słów
Apropos cytatów. Cytuję część twojej wypowiedzi, bo reszta znajduje się post wyżej. Zwyczajnie generujesz problemy z dupy.

W kwestii mediów i prezentowaniu przez nie informacji. Tutaj znowu kłania się twój jakiś dziwny stan, bo inaczej nie można tego nazwać. Telewizja na temat covida milczy, portale internetowe (onet, wp) na temat covida milczą, a tymczasem ty wklejasz link do strony, gdzie pojawił się jakiś tam wpis i twierdzisz, że jest inaczej - tak właśnie działa małostkowość. Telewizja była głównym źródłem napędzana strachu, gdzie z dniem 24 lutego tym źródłem przestała już być. Przyjmujemy uchodźców z kraju o niewielkiej wyszczepialności i nikomu to nie przeszkadza. Covid już nie zabija, nie są potrzebne maseczki, ani nikt nie przymusza Ukraińców do szczepień...


Do reszty się nie odnoszę, bo to są to zwyczajne wysrywy na które szkoda czasu. Tak wiem dla małostkowego człowieka te wszystkie pierdy, które piszesz są całym twoim światem, ale z mojego punkru widzenia szkoda na to czasu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez DziedzicPruski - 14-03-2022, 14:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości