Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Zajrzałeś chociaż do linka w którym Polacy podają sondażowo co jest ich głównym źródłem informacji?

Big Grin 

Czy jest tam o tym że w 99 % podają TV jako swoje główne źródło informacji?

Czy jest tam rzeczywiście że niecały 1 % stanowi cała reszta?

Długo to jeszcze będziesz omijał ?

Wytworzyłeś sobie świat mniej więcej z 2000 r. gdzie TV stanowi blisko 100 % wpływ na opinię publiczną w Polsce, jak ja to staram się wyprostować to Ty z kolei... że ja żyję w innym świecie Big Grin Plus nadal o Cichopek, majtkach, gierkach itd.

Ile jeszcze linków z danymi trzeba tu wrzucić żebyś zechciał łaskawie tam zajrzeć i łaskawie uwzględnić to w dyskusji?

Wcześniej wrzuciłem kilka, teraz kolejny jeden i co, dalej to będzie mało?

Dane tego co twierdzisz nie potwierdzają dlatego ani nie cytujesz całych postów, ani samego fragmentu gdzie precyzyjnie zawarłem PRAWDZIWĄ swoją myśl tylko odpowiadasz wymijająco jak polityk albo niektórzy twiterowicze którzy stawiają błędne tezy, wysuwają błędne oskarżenia, tworzą fikcyjną rzeczywistość czy pół rzeczywistość a później i tak się ich trzymają i walą maczugą.
Z niektórymi tymi twiterowiczami nawet miesiącami można rozmawiam na temat jednej i tej samej tezy którą wyraźnie postawili i do niektórych nawet po kilku miesiącach nie dotrze że postawili ją błędną a chodzi o JEDNĄ teze. Co dopiero jeszcze z całą resztą.




Nie było żadnego wydźwięku mojego zdania tylko nie doczytałeś go do końca.

Ja Ci wyszczególniłem że negowałeś dane na temat niezaszczepionych hospitalizowanych oraz niezaszczepionych zmarłych a resztę przetwarzałeś do swoich teorii.
Po czym Ty robisz z tego że napisałem że " negujesz wszystkie dane z ministerstwa" i nazywasz mnie manipulantem.

Co innego się do Ciebie mówi a co innego końcowo słyszysz.
Ja się nie umawiałem z Tobą na zabawę w "głuchy telefon".



Dodałem dopiero co taki m.in link

https://www.medonet.pl/koronawirus/koron...20053.html

Jak byk na samym początku jest tam 11 marca 2022 roku.
Ty za to będziesz pisał że to są informacje z października albo listopada 2021 r.

To już jak mam rozumieć nie jest dla Ciebie żenujące?
Gdzie jest ta Twoje żelazna logika?
Przecież Ty się nawet nie odnosisz do tego co dodaje. Jaka tu jest ta tzw logika? Smile


Dalej będziesz na siłę wciskał że media " Od 24 lutego informują jedynie o suchych wynikach covid 19" kiedy przypominam że zacząłeś tak na prawdę od tezy brzmiącej " media od 24 lutego nie informują o Covid 19, temat znikł z mediów".

Chyba widać że już zmieniłeś tezę początkową na inna, kiedy nawet ta zmodyfikowana, inna od tej pierwotnej dalej jest błędna.

Kiedy ja pokazuję zamieszczając te linki dodane wyżej dlaczego jest błędna to i tak w nie, nie zaglądasz.

Jeszcze kolejny link który dopiero co dodałem

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-mu...76006.html

Poważnie nie widzisz tam 10 marca bieżącego roku?
Poważnie widzisz tam same suche dane, same wyniki, statystyki?
Poważnie to jest z zeszłego roku?



Dopiero co wyżej zawarłeś że ta tabelka z grupą wiekową zgonów na covid 19 z KWIETNIA 2020 r. jest ostatnią która dodało ministerstwo i od tamtego czasu już nic nie dodają bo się obawiają.

https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wia...9-w-Polsce

Patrz na datę artykułu oraz datę okresu tych wyników.

Kwiecień 2020 r? Mam jeszcze zrobić screena z tego artykułu i tutaj go wrzucić bezpośrednio?



Inny przykład tego rodzaju wyników o których mówimy.

https://www.termedia.pl/koronawirus/Wsro...44813.html

Grudzień 2021, NIE KWIECIEŃ 2020 r.

Napisałeś wyżej jak byk że "  Z powodu covid 19 umierają TYLKO osoby z grupy wiekowej 65 +".
Nie, nie umierają, trzymasz się tej tezy, jak pijany płotu mniej więcej od stycznia tego roku kiedy i wtedy zacząłeś ją stawiać.

Przypominam jeszcze raz że to pisze odnośnie twojej tej tzw jednej tabelki z kwietnia 2020 r. i że rzekomo od tamtego czasu już nie było takich wyników dla rożnych grup wiekowych w kwestii zgonów.




Co Ci jeszcze jest w stanie Braun, czy inny przedstawiciele Konfederacji wcisnąć?
Ze dzisiaj jest czwartek zamiast poniedziałek a media nie informują że jest poniedziałek? Smile





Jaki jest sens Ci tutaj cokolwiek wrzucać jak Ty nawet w to nie wchodzisz?


Czy poważnie dopiero jak wrzuci to na swoim Fb Korwin Mikke albo Braun na Twiterze czy tam jakiś inny Phil Konieczny to dopiero wyłapiesz te informacje?
Czy nawet i to będzie za mało?


Dalej cytujesz jakies randomowe zdania a nie tezy które stawiam.

Ja cytuję Twoje większe fragmenty postów, i to konkretne a nie niechlujnie, byle by cokolwiek zacytować.



Nie chcesz przejść przez cały proces wywodu dlatego wybierasz sobie po kilka zdań zwykle z końca wątku, lub jak Ci tam wyjdzie.
Dorzucasz jak zwykle, starym zwyczajem " wysrywy", " historyjki dupy" plus resztę nieadekwatnych by nie powiedzieć powtarzalnych i głupawych odzywek.

Nie chce Ci się nawet do tego przyłożyć, byle by tylko cokolwiek wrzucić, odpowiedzieć, mieć jak najszybciej z głowy.


Nie czytasz tego co faktycznie zawieram tylko teraz bredzisz o domniemanym wydźwięku.
Można być całkiem precyzyjnym w zawieranych odpowiedziach, powtarzać co napisało się od samego początku ale po co , przecież jest jakiś tzw " wydźwięk" Big Grin Tak na prawdę to gadasz bardziej sam ze sobą, ze swoimi "wydźwiękami" , pominięciami, krzywym cytowaniem, pseudo logiką opartą na fałszu, niż ze mną.
Nic dziwnego że na temat jednej i tej samej tezy którą tam powtarzasz za kimś można gadać z Tobą nawet i tygodniami. To jest konsekwencja błędu z poprzedniego zdania, który dopiero co opisałem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 14-03-2022, 12:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości