Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Ziutek, przebywasz w świecie o istnieniu którego wiesz tylko ty, to tak na marginesie.

Cytat:Napisałem dokładnie to:
"Dopiero przez klika tygodni w co najmniej kilkunastu postach upierałeś się że statystyki rządowe są zafałszowane i nie mogą być prawdą w szczególności jeśli chodzi o zgony niezaszczepionych jak i hospitalizowanych niezaszczepionych. Chociaż pozostałe też próbowałeś negować na wszystkie strony bądź przeszczepiać do swoich teorii."
Czy na prawdę nie widzisz że nie podałem że negujesz wszystkie dane? Umiesz przeczytać ale tak na prawdę do samego końca? Nie do pewnego momentu.

Jeżeli wg. twojej opinii neguje statystyki dotyczące zgonów w szpitalach covidowych oraz mam zastrzeżenia do pozostałych, czyli co?  Rozumiem, że coś tam ci się wydaje, ale wydźwięk twojej wypowiedzi jest jasny.

Cytat:Nie widzisz że tutaj się to nie zgadza?
Pisałem to już w poprzednim poście że portale rozumiane jako serwisy informacyjne. Nie jako rozrywkowe.
Znalazłem wyniki do tego.
Celowo tego nie zawarłeś w swoim cytacie. Tego co realnie napisałem.

Po czym skupiasz się na danych dotyczących  onetu i wp z pominięciem faktu, ze są to także portale rozrywkowe, gdzie na wp w gry często gra po 10K - 20K online. Zreszta jakie to wszystko ma znaczenie skoro nawet onet i wp przestały prezentować  informacje dotyczące covida? Rozmowa o portalach jest nie na temat.

Cytat:Coś tam o Kasi Cichopek, majtkach i reszte.
Może to są właśnie te legendarne " historyjki z dupy" tylko że tworzysz je sobie sam.

Nie, to jest wartość plotkarska  serwisu wp.pl, a dokładnie gwiazdy.wp.pl.  Żeby posługiwac się danymi dotyczącymi zasięgów trzeba je rozumieć, a ty ich nie rozumiesz, bo myślisz, że podawane dane dotyczą tylko strony głównej, a tak nie jest.  Czwartą władzą jest telewizja, a reszta to tylko dodatek.

Cytat:Dlatego m.in po 10 razy czasami nawet tygodniami trzeba Ci pisać to samo, po czym się rzucasz jak zwykle na wszystkie strony dalej ciskając na okrągło " historyjki z dupy", " żenujące " czy tam resztę tego " wesołego zestawu cyrkowego".

Ty nie tłumaczysz, tylko brniesz...

Cytat:No i patrz
Nic nie znajdziesz poza wynikami? Suche lakoniczne dane?

Pewnie jak kolejna teza niezbyt się zgadza to zacznie od nowa cyrk
" Jesteś małostkowy", " Jesteś żenujący"
Patrze i co? Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, że przebywasz w świecie, o istnienu którego pojęcie masz tylko ty Napisałem, że od 24 lutego  media przestały informować na temat covida , a jeżeli już to robią to jest to przedstawione w sposób lakoniczny, a tymczasem ty wklejasz linki do artykułów mi. in z października, listopada 2021. Wczesniej już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz "Własnie opadły mi wszystkie członki"

Cytat:Siedzisz głównie w mediach społecznościowych ( na specyficznych profilach) i innych alternatywnych źródłach i w ślad za nimi klepiesz bzdury, pół prawdy, dopisujesz scenariusze, przekręcasz słowa, niedbale cytujesz tak że odechciewa się pisać cokolwiek.


Kolejna historia z dupy, która sam sobie wymyśliłeś.

Cytat:Sam wrzuciłeś  tabelkę o zgonach i to z ... kwietnia 2020 roku kiedy już dawno, przeszło miesiąc temu napisałem Ci że to jest dopiero początek pandemii covid 19 w Polsce.
Później zaczęło się to zmieniać i pozostałe grupy wiekowe zaczęły przybywać.

Bzdura. Przestań wymyślać i tworzyć nieistniejące historie. Tabelka dotycząca zgonów jest jak najbardziej aktualna, bo zwyczajnie ministerstwo zdrowia przestało publikować nowe dane na ten temat, a zrobili to dlatego, bo Konfederacja zaczęła tworzyć infografiki z wykorzystaniem właśnie tych danych. Na temat młodych ludzi przebywających w polskich szpitalach covidowych nie ma zadnych danych, ale są dane pochodzące ze szpitali znajdujących się w innych częściach świata i z tych danych wynika, ze młodzi, którzy trafiają doi szpitali są osobami chorobliwie otyłymi, z problemami krążeniowo - wydolnościowymi lub po prostu są ciężko chorzy np. na nowotwór, ale takich ludzi zabije nawet zwykła grypa.

Myśle, że czas zakończyć dyskusje na temat covida i związanych z nim szczepień. Chcesz, to szczep się bodajże od lipca zacznie się szczepienie pierwszą dawką nowego preparatu.  Osobiście życzę ci powodzenia w hazardowej loteri typu "wylosuj sobie NOPa".  Notabene, które w ogóle ciebie nie interesują, bo  wolisz się skupić na nic nieznaczących elementach naszej dyskusji.
Jeżeli szczepienia mają zacząć się od lipca, to wydaje mi się, że covidowa jazda rozpocznie się od czerwca, a więc na jakiś czas mamy spokój z tym całym koronapierdolcem.
PS. Taka mała konkluzja. Najbardziej rozśmieszają mnie ci wszyscy, którzy przez ostatnie 2 lata robili pod siebie ze strachu na samą myśl o wirusie, a teraz tak chętnie forują tezę, że czas na wojnę z Rosją, czyli z krajem, który jest potęga nuklearną. Polska podobnie jak Rosja, to stan ducha.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez DziedzicPruski - 14-03-2022, 12:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości