Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Cytat " Jesteś małostkowy i to małostkowy w ...uj.
Tak media są  tzw. czwarta władza, a twój wywód jest żenujący.
Cały czas manipulujesz. Nigdzie nie napisałem, że neguje wszystkie statystyki rządowe, a jedyne co robie to deprecjonuję dane, które sa danymi z dupy. Tak było w przypadku liczby pacjentów zaszczepionych i niezaszczepionych w szpitalach, gdzie brak rzetelności tych danych był wynikiem propagandowego zliczenia wszystkich osób chorujących na covid łacznie z tymi którzy chorowali lub umarli przed pojawieniem się szczepionki.  Drugim rodzajem tzw. statystyk, które wstawiłeś były statystyki "wypowiadane słowne", których w żaden sposób nie mozna było zweryfikować. Teraz już wiemy, ze to były zwykłe bzdury i plecenie andronów.

Jeżeli chodzi o media, to wyobraź sobie, że portale typu Onet, WP, Interia nie sa portalami o charakterze czysto informacyjnym, bo to są strony o charakterze rozrywkowym. Ludzie tam wchodzą m.in po to, aby pograc w gry, wejśc na czat, sprawdzić przepis na jakieś żarcie lub sprawdzić czy Kasia Cichopek pokazała majtki - Polacy nie czytają, a jeżeli już to robią, to czytają tylko tytuły. Zresztą te portale także nie publikują już informacji  covid. No i nie pojawia się juz naczelny naganiacz na szczepienia i lobbysta zarazem, czyli Grzesikowski. Jedyne co tam możesz znaleźć to suche i lakoniczne dane - tak powinno byc od początku. "



Napisałem dokładnie to:
"Dopiero przez klika tygodni w co najmniej kilkunastu postach upierałeś się że statystyki rządowe są zafałszowane i nie mogą być prawdą w szczególności jeśli chodzi o zgony niezaszczepionych jak i hospitalizowanych niezaszczepionych. Chociaż pozostałe też próbowałeś negować na wszystkie strony bądź przeszczepiać do swoich teorii."

Czy nie widzisz że napisałem coś innego? Teraz przez jakieś 10 postów i przez kilka godzin jak nie więcej będę musiał Ci tłumaczyć  na czym polega różnica pomiędzy tezą która mi przypisujesz a Tym co na prawdę zawarłem?
Czemu tego nie zacytowałeś co na prawdę napisałem? Tylko podpiąłeś to pod całkowicie inny cytat?

Bo wyszło by nie odnosisz się do tego co realnie zawarłem.
Jak mówiłem dopiero co, tniesz posty ile wlezie, wyrzucasz z nich ważne fragmenty i udajesz że wszystko jest w porządku.

Ani jednego mojego posta od stycznia, od początku naszej rozmowy, nie zacytowałeś w całości, od początku do końca.
Poważnie aż tak chcesz ukryć sens wypowiedzi dyskutanta?



Jeszcze raz, może będzie łatwiej, napisałem w skrócie " Negujesz dane rządowe zwłaszcza niezaszczepionych i hospitalizowanych ale nie tylko bądź przeszczepiasz do swoich teorii".


Czy na prawdę nie widzisz że nie podałem że negujesz wszystkie dane? Umiesz przeczytać ale tak na prawdę do samego końca? Nie do pewnego momentu.

Stawiasz własne tezy przypisując je dyskutantowi a później sam sobie je obalasz mimo że dyskutant zawarł coś innego.
Napisałem precyzyjnie to co rzeczywiście robiłeś.


Wracając do tego co na początku "Jeżeli chodzi o media, to wyobraź sobie, że portale typu Onet, WP, Interia nie sa portalami o charakterze czysto informacyjnym, bo to są strony o charakterze rozrywkowym. Ludzie tam wchodzą m.in po to, aby pograc w gry, wejśc na czat, sprawdzić przepis na jakieś żarcie lub sprawdzić czy Kasia Cichopek pokazała majtki - Polacy nie czytają, a jeżeli już to robią, to czytają tylko tytuły. Zresztą te portale także nie publikują już informacji  covid. No i nie pojawia się juz naczelny naganiacz na szczepienia i lobbysta zarazem, czyli Grzesikowski. Jedyne co tam możesz znaleźć to suche i lakoniczne dane - tak powinno byc od początku. "

http://ibims.pl/skad-polacy-czerpia-info...s-i-ibris/

Jeszcze raz, gdzie masz ten niecały jeden procent wpływu pozostałych mediów na opinie publiczną a 99 % wpływu TV?

Nie widzisz że tutaj się to nie zgadza?
Pisałem to już w poprzednim poście że portale rozumiane jako serwisy informacyjne. Nie jako rozrywkowe.
Znalazłem wyniki do tego.
Celowo tego nie zawarłeś w swoim cytacie. Tego co realnie napisałem.

Ja napisałem już WCZEŚNIEJ PORTALE INFORMACYJNE, Ty z całego postu wycinasz kilkanaście linijek no i zacytujesz może z kilka, i to bardziej przypadkowych, co Ci podejdzie pod rękę po czym wyskakujesz że to są portale rozrywkowe. Coś tam o Kasi Cichopek, majtkach i reszte.
Może to są właśnie te legendarne " historyjki z dupy" tylko że tworzysz je sobie sam.


Dlatego m.in po 10 razy czasami nawet tygodniami trzeba Ci pisać to samo, po czym się rzucasz jak zwykle na wszystkie strony dalej ciskając na okrągło " historyjki z dupy", " żenujące " czy tam resztę tego " wesołego zestawu cyrkowego".


Celowo pomijasz całe fragmenty moich postów, a jeśli nawet cytujesz jakiś fragment to wycinasz z niego poszczególne zdania.
Licząc na co? Ze dyskutant się nie zorientuje? Nie wie co sam napisał?

Napisałeś dopiero co sam "Zresztą te portale także nie publikują już informacji  covid. No i nie pojawia się juz naczelny naganiacz na szczepienia i lobbysta zarazem, czyli Grzesikowski. Jedyne co tam możesz znaleźć to suche i lakoniczne dane - tak powinno byc od początku.

No i patrz

https://portal.abczdrowie.pl/jak-leczyc-...wyjasniaja

https://portal.abczdrowie.pl/mesencure-l...ce-istnien

https://portal.abczdrowie.pl/osiem-wczes...-zakazeniu


https://www.medonet.pl/koronawirus/koron...20053.html

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-mu...76006.html

https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszc...87426.html

Nic nie znajdziesz poza wynikami? Suche lakoniczne dane?

Pewnie jak kolejna teza niezbyt się zgadza to zacznie od nowa cyrk
" Jesteś małostkowy", " Jesteś żenujący"

Lub pewnie zaczniesz zmieniać tezę początkową mimo że była inna. Co miałeś rzekomo na myśli od początku ale tego i tak nie napisałeś.




Wybrana próbka, informacji jest oczywiście zdecydowanie więcej. Mogę równie dobrze podać kilka razy więcej linków.
Zrobiłem to czego Ty nie chciałeś czyli research który jest w stanie zrobić właściwie każdy.
Nie zaglądasz nawet na te strony bo wiedział byś że zawierasz w swoich tezach fałszywe by nie powiedzieć że bzdurne informacje.

Siedzisz głównie w mediach społecznościowych ( na specyficznych profilach) i innych alternatywnych źródłach i w ślad za nimi klepiesz bzdury, pół prawdy, dopisujesz scenariusze, przekręcasz słowa, niedbale cytujesz tak że odechciewa się pisać cokolwiek.
Podczas kiedy prosta weryfikacja te różne " powiedzonka" całkowicie obala.



 





Sam wrzuciłeś  tabelkę o zgonach i to z ... kwietnia 2020 roku kiedy już dawno, przeszło miesiąc temu napisałem Ci że to jest dopiero początek pandemii covid 19 w Polsce.
Później zaczęło się to zmieniać i pozostałe grupy wiekowe zaczęły przybywać.


Ty za moment dorzuciłeś że to i tak nie ma znaczenia, że aktualny przedział wiekowy w sprawie zgonów na covid 19 jest taki sam jak w kwietniu mimo że rozmawialiśmy wtedy w styczniu i lutym 2022.
Na co ja Ci dodałem kilka źródeł z tabelkami, m.in zgonów. Np w filmiku Tomasza Rożka miałeś różne wykresy śmierci na covid 19 a i w pozostałych linkach miałeś różne informacje jak i tabelki o zgonach.
Oczywiście tam było że nie umierają tylko osoby w grupie wiekowej 65 +.
Przedział wiekowy od stycznia 2020 r. jeśli chodzi o zgony się zmienił już dawno. Niekorzystnie dla twojej tezy którą stawiałeś i wtedy i dziś.
Były nowsze dane ale z jakiegoś powodu wziąłeś sobie akurat z kwietnia 2020, czyli sprzed prawie dwóch lat.No i do dzisiaj się tego trzymasz.

Już Ci w styczniu napisałem po raz pierwszy że jeśli chodzi o grupy poniżej 65 + roku życia chodzi głównie o transmisje wirusa i zakażanie innych, przede wszystkim 65+ oraz to że z pozostałych grup, niektórzy są w stanie przechorować ciężko i jak to się objawia, wymieniałem poważne uszkodzenia. Także w tej grupie wiekowej.

Później jak trzeba było, to Ci to przypominałem. Przypominałem Ci jakie jest moje stanowisko bo już wtedy ciąłeś posty, wycinałeś fragmenty, brałeś sobie to co Ci pasowało.
Można napisać nawet i kilkukrotnie na przestrzeni pewnego czasu po czym i tak z zasady to pomijasz.

Później te pominięte fragmenty nazywasz śmiesznie "wysrywami"  mimo że właśnie tam znajduje się CAŁOŚĆ TEGO CO PODAŁEM i ZAZWYCZAJ BŁĄD KTÓRY POPEŁNIASZ.

Nie chcesz bądź nie umiesz zacytować całości to nie cytuj nic bo szkoda czasu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 12-03-2022, 22:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości