Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Jeszcze jedna kwestia na temat tego co mi się nasunęło



Cytat : " Ja swoje argumenty zwyczajowo podpieram danymi, statystykami, wykresami, które zamieszczane są na stronach rządowych.  Ty tego nie jesteś w stanie zrobić. "



Dopiero przez klika tygodni w co najmniej kilkunastu postach upierałeś się że statystyki rządowe są zafałszowane i nie mogą być prawdą w szczególności jeśli chodzi o zgony niezaszczepionych jak i hospitalizowanych niezaszczepionych. Chociaż pozostałe też próbowałeś negować na wszystkie strony bądź przeszczepiać do swoich teorii.





Statystyki rządowe w temacie Covida starałeś się zakwestionować nawet tym że rządzi PiS, w ministerstwie zdrowia znajduje się PIS. Skoro PIS to wyszło Ci że niewiarygodne.



Dla Ciebie wtedy bardziej wiarygodne odnośnie sytuacji epidemicznej w Polsce w szczególności w kwestii niezaszczepionych ale nie tylko były statystyki z Belgii. Tak sytuacje w Polsce lepiej opisują statystyki z ... Belgii to mi się starałeś wcisnąć przez ponad tydzień.



Kiedy z co najmniej 5 razy wtedy opisywałem Ci dlaczego co innego wychodzi w Belgi a co innego w Polsce.



Do dzisiaj tego nie załapałeś.





Nawet jak Ci to maksymalnie uprościłem do sformułowania że " Belgia jest na innym etapie epidemii niż Polska" opisywałem przez co dokładnie.





Wyników i wykresów miałeś tam wtedy całkiem sporo, niektóre wrzucone po kilka razy na przykład w formie artykułu, później video. Nadal mówię o porównaniu Belgi oraz Polski.



Nie rozumiesz tego tematu tak jak Ci się wydaje że rozumiesz.



Masz odpowiedzi nie raz wyłożone na tacy, w całkiem przystępnej formie a i tak chodzisz i tygodniami szukasz na siłę innych odpowiedzi, wykłócasz się, kręcisz się, łapiesz się pierwszego lepszego Pisowca, kiedy sam w innym poście piszesz że to są złodzieje więc jak można im wierzyć.



Nawet jak nie miałeś czym podważać tych statystyk wtedy to łapałeś się wszystkiego.



Teraz nagle swoje tezy podpierasz statystykami rządowymi. Mimo że w kwestii pełnienia władzy, urzędów obsady ministerstwa zdrowia nic się nie zmieniło.



To nie są żadne historyjki, tylko tak działa ta Twoja słynna i jakże przereklamowana ( przez Ciebie) logika. Taki był przebieg naszej wielotygodniowej rozmowy.



Teraz już nagle nie fałszują statystyk bo wybrałeś sobie z nich to co Ci odpowiadało i naciągałeś maksymalnie do swoich wesołych tez.



Wrzucałeś nawet linki które nie przyznawały Ci racji tylko coś zgoła odwrotnego.



Taka jest mniej więcej rozmowa z Tobą, jeden kabaret.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 11-03-2022, 20:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości