Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Ten sam ośrodek na którego dane z Belgii powołujesz się w linku jednocześnie zachęca ludzi do szczepień.


Obliczyli Ci tam ( ten sam instytut) rzeczywistą różnice między zaszczepionymi a niezaszczepionymi w swoim kraju, metodą którą zaprezentował Tomasz Rożek. Tak na prawdę jedyną prawidłową metodą.
On Ci wziął jedynie przykładowe liczby żeby przedstawić cały mechanizm i łatwiej można było zrozumieć.
Cały czas Ci mówię że bierzesz sobie tylko część informacji która ci pasuje a reszty nie uwzględniasz. Nie uwzględniasz zwykle tej ważniejszej, która zwykle pokazuje cały nonsens wywodu.
Nawet swoich linków w całości i ze zrozumieniem nie czytasz.
Jak jakaś liczba przez nich przedstawiana pasuje Ci do poglądów to ten Instytut Ci odpowiada nawet dokumentu którego domagasz się ode mnie nie potrzebujesz.
Tylko że w tym samym artykule dość jasno ten Instytut przeczy temu co twierdzisz.
Już cytowałem ten fragment, nie udawaj że nie widzisz.

To już kolejny raz który dodajesz jakiś link, ktoś ma sobie przeczytać nagłówek i wstęp bo jak sobie przeczyta resztę to będzie widział że wprowadzasz w błąd, choćby dopiero co ten fact chekingowy portal niemiecki które ledwie zacytował teorię za którą optujesz po to żeby ją zaraz wyjaśnić.
W tym samym artykule promują szczepienia.

Co Ty myślisz że nikt nie jest w stanie sobie z niemieckiego przetłumaczyć? Wystarczy tylko rzucić dowolny link który stwarza jakiś pozór? Smile
Wbrew temu co tam wpierasz ileś postów pod rząd od wielu dni czytam te linki na które się powołujesz.

Nie porównuje się liczby zaszczepionych z niezaszczepionymi chcąc wychwycić prawdziwą różnice i skuteczność szczepionki tak jak Ty to robisz.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021...zepionych/

Te 2589 hospitalizowanych zaszczepionych w Belgii to liczba z ok. 9 milionów miliona zaszczepionych (aktualne dane)
Weź sobie wyciągnij z tego procent.

Te 1170 osób hospitalizowanych niezaszczepionych to liczba z ponad 2.5 milionów która się nie zaszczepiła.
Wyciągnij sobie z tego procent.

Jak już sobie wyciągniesz to wtedy sobie porównaj te liczby.



Oczywiście mówię o sytuacji z czasu przedstawionego z linku czyli  listopada ubiegłego roku.


Czy Ty jesteś w staniu wreszcie zrozumieć że liczy się z wszystkich ludzi którzy przyjęli w danym kraju szczepionkę jak i też z wszystkich którzy jej nie przyjęli a nie jedynie tych którzy lezą w szpitalu. To nie jest wiedza tajemna.
Jak się liczy inaczej to wychodzą oczywiste głupoty.


Jak się "dowodzi" nieskuteczności szczepionki z 5 osób na OIOMIe to jest się oczywistym komediantem.
Może to Ciebie właśnie bawi?





Nie bardzo chce mi się nawet odpowiadać na Twoje pozostałe części postu zbudowane na zacytowaniu jednego mojego zdania czy tam maksymalnie dwóch i jakiś twoich wolnych skojarzeniach. Klepiesz bez sensu jedne i te same błędy z uporem maniaka. Jakby od tego zależało twoje być albo nie być. 

Kto Ci nie przyznaje racji to rzucasz się na niego jak na tego Rożka, to jak można w ogóle z kimś takim rozmawiać?



Nie chce mi się tracić kolejnej godziny czasu na dodawanie dłuższego posta czy kilku pod rząd jak wcześniej. Z tamtych i tak nic nie wiesz, nie bardzo próbujesz je nawet zrozumieć bądź udajesz że tak jest, nie bardzo mam ochotę dociekać.

Można stracić z Tobą kupę czasu a Ty powybierasz sobie po kilka zdań, jak zwykle napiszesz co z Twojego punktu ignorancji i zacietrzewienia jest żałosne, rzucisz sobie jeszcze kilka epitetów, jakieś linki które nawet Tobie nie przyznają racji, jeszcze raz po raz 5 czy dziesiąty rzucisz tymi samymi błędnymi tezami, zbudowanymi na tych samych manipulacjach które staram się jak mogę tłumaczę Ci od jakiś 15 czy tam 17 postów. 

To ja też Ci mogę napisać " weź turlaj dropsa".  Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 13-02-2022, 16:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości