Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
(13-02-2022, 9:56 )Supa napisał(a): Jeśli były by nadal jeszcze jakieś wątpliwości to tutaj jest filmik który ukazuje na czym polegają pewne błędy z wnioskowaniem jak i też z liczeniem. Jak się na prawdę całościowo oblicza skuteczność w tym temacie.

Jak dla mnie ciężko to lepiej i bardziej przejrzyście wytłumaczyć.

Z ciebie to jednak jest łoś. Wstaw do tej metody rzeczywiste dane z Belgii i przekonasz się jaki jest sens szczepień. Nie che mi się tego obliczać kalkulatorem, ale " gołym okiem" widać, że przy założeniu, że liczba ludności Belgii to ok 10 mln, wyszczepienie wynosi 80% oraz biorąc pod uwagę liczbę pacjentów podaną w artykule, to szanse na trafienie do szpitala wynoszą 0,003% - 0,005%.  Gość wstawia liczby z dupy, to i wyniki które otrzymuje są z dupy.

Cytat:Po prostu jedno źródło informacji które Ci nie odpowiada bo nie potwierdza tego co chcesz przeczytać sobie deprecjonujesz a drugie wywyższasz mimo że w jednym i drugim tez padają suche wyniki.

Sam nie spełniasz swoich standardów.
Pokazał dane czy powiedział? Trzeba być zwyczajnym idiotą, żeby wierrzyć w te wysrywy.  W Belgijskich szpitalach 2x więcej jest osób zaszczepionych. W USA zaszczepieni stanowią 70% pacjentów, w Kanadzie podobnie itd. U nas kolejny cud.  Teraz już mam jasność dlaczego żyję w kraju,. w którym ludzie wierzą, że jeżeli wpłaci się więcej kasy księdzu na msze za zmarłego, to ten zmarły otrzyma lepsze miejsce przy Jezusku.

Pokaz mi chociaż jeden dokument, który byłby w stanie podeprzeć twoje twierdzenia. Ty nie bazujesz na wiedzy, tylko po prostu masz pogląd i każde słowo wypowiedziane w mediach chłoniesz, jakby to był fakt, mimo że są to bzdury wyssane z palca.

Cytat:Gdyby był zakaz wysyłania wyników przez poszczególne szpitale np. do mediów to przecież nie przekazali by wyniku z szpitala w Siemianowicach Śląskich.
Wyniki na które się powołujesz są z 24 listopada ubiegłego roku, weź mi znajdź jakieś zarzuty jakie otrzymał za tą publikację dyrektor szpitala w Siemianowicach, czy na przykład Rafał Piech prezydent Siemianowic Śląskich.

Jest zakaz upubliczniania danych, które są niekorzystne dla rządu i jego polityki względem covida. Nie ma danych dotyczących zgonów wśród zaszczepionych. Nie ma danych dotyczących rodzaju szczepionki jaką przyjęli zmarli pacjenci. Tacy jak ty wierzą, że zaszczepieni nie umierają i nie trafiają do szpitali i o to chodzi. Manipulacja level hard.

Cytat:Tak w ogóle poza kolejnymi suchymi danymi gdzie tutaj masz jakiś dokument? Pytam bo sam się go domagasz ode mnie.

Powołują się Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, Sciensano. No i na TVNie o tym mówili, czyli jest to prawda. Smile

Cytat:Czy nie znajduje się tutaj informacja cytuje " Ośrodek wskazuje jednocześnie, że ryzyko hospitalizacji osób w pełni zaszczepionych jest kilkadziesiąt procent mniejsze niż niezaszczepionych."

Jak to się ma do tego co twierdzisz? Nie stoi czasem w opozycji?

Może jest tak że widzisz tylko niektóre fragmenty tekstu?

Tak, widzę że w szpitalach jest 2x więcej zaszczepionych niż niezaszczepionych, to mi wystarczy, aby wysnuć tezę, że szczepienia nie mają żadnego sensu.  Jeżeli ktoś

Cytat:Krótkookresowe nie dają jednoznacznych i wiążących wyników. Występują tutaj zwykle różne anomalie, wyniki odwrotnie proporcjonalne w zestawieniu z większą tendencją.
Anomalie nie występują tylko w przypadku covid 19, nie tylko w przypadku pandemii czy epidemii ale występują w przypadku rożnych chorób o zwykłym statusie.
Ty jesteś normalny?  Rozumiem, że rzetelną ocenę sytuacji otrzymasz tylko wtedy, gdy weźmiesz pod uwagę cały okres łącznie ze zgonami, które były wynikiem rzeczywistego covida w czasie, gdy nie było  szczepień? Żenada.  W Belgii podali ludziom rzeczywiste dane, a nie gówno, które jest serwowane w Polsce. 

Cytat:Twoje szacunki co do nowotworów pochodzą z danych długo okresowych, jeśli by wziąć krótko okresowe to ryzyko nabawienia się nowotworu jak i też śmieci z jego powodu występuje mniejsze, nawet znacznie mniejsze, jeszcze w szczególności jeśli nie wziąć pod uwagę ważnych informacji, zacząć dzielić nowotwory na poszczególne grupy, podgrupy. Na przykład dane z podgrupy wziąć jako całkowite a resztę jako błędne. Czyli właśnie to co odbywa się w kwestii "liczenia" przypadków covid 19 takiego jak m.in twoje.
Wtedy sobie możesz to zredukować  o 80 % a jak się uprzeć to i więcej.
Na podstawie tego mógłbym teraz zacząć Cię oskarżać o nowotworową manię, straszenie itd. a " przecież z obliczeń wynika co innego". Z takich obliczeń to można sobie osiągnąć praktycznie wszystko.
Nie czytasz książek, nie interesujesz się tym temat, a co za tym idzie daruje sobie polemikę, bo to nie ma sensu.

Cytat:Wybrałeś sobie jeden szpital z 950, jeden dzień z dłuższego okresu. Na tym opierasz twarde wnioski.

Cały czas mi imputujesz  i zaczyna mnie to irytować. Masz dane z innych polskich szpitali to je przedstaw albo zamilcz.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez DziedzicPruski - 13-02-2022, 15:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości