Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Cytat "
Cytat: napisał(a):Daje dlatego Flisiaka bo akurat tego wirusologa w swoim poście z tego co widzę uznajesz. Chyba że akurat teraz nagle postanowisz już go nie uznać bo nie popiera Twojego poglądu.
Nie imputuj mi. Uznaje wszystkie wypowiedzi wirusologów, ale pod warunkiem, że nie są kłamliwe.

Kim jest ktoś, kto 14.09.2021 w wolnym tłumaczeniu mówi, ze tylko szczepionka ratuje życie, a 1.02.2022 mówi, ze wirus zmierza do endemii, czyli do naturalnego samozniszczenia?  Zresztą ten typ zasłyną ze stwierdzenia, że on nigdy nie spotkał się NOPem szczepionki, a to, ze ktoś umiera kilka dni po szczepieniu to jest tylko przypadek.

O wypowiedzi wirusologów celowo pytałem, bo wiem, ze ich nie ma, gdyż wirusolodzy dostali globalnego bana, ale wiem także, że o endemii mówią już od ok. roku, czyli od pojawienia się mutacji Delta. Zachęcam cie do obejrzenia i wysłuchania konferencji lekarzy niezależnych".


Jak nie ma wypowiedzi wirusologów, jak dostali globalnego bana na wypowiadanie się jak akapit wcześniej oceniasz wypowiedzi jednego z nich?
Przeczysz sam sobie.
Dlatego dodałem Ci wcześniej pierwsze lepsze, szybkie do znalezienia 8 linków z różnymi wypowiedziami wirusologów, z ostatniego miesiąca żeby temu zaprzeczyć. Zdaje się że jeszcze do tego momentu tego nie załapałeś.
Napisałem Ci już kilkukrotnie do jakiej tezy się wtedy odniosłem a robisz wszystko byle by tylko tego nie zauważyć i dalej powtarzać jeden i ten sam błąd z " wirusologami którzy to się nie wypowiadają"

Chłopie, Tobie się mieszają dwie całkowicie błędne tezy z mediów społecznościowych i rozpowszechnione przez różne grupy oraz niektóre partie polityczne.
Jedna to taka że "wirusolodzy nie wypowiadają się wcale podczas pandemii covid 19" a druga to taka że "Wirusolodzy  wypowiadają się fałszywie." Przy czym ten drugi zarzut zwykle pokazuje nieznajomość  tematu osoby którą taką wypowiedź ocenia.
Zdecyduj się może wreszcie.


Definicja endemii

https://pl.wikipedia.org/wiki/Endemia

To nie jest naturalne wyniszczenie wirusa tylko oznacza to tyle że wirus jest skoncentrowany bardziej w poszczególnych krajach m.in takich jak Polska czyli z relatywnie niskim stopniem wyszczepienia. NIE ODBYWA SIĘ TO NATURALNIE !!

Jakby w innych krajach panował stopień wyszczepialności zbliżony do Polski, to dalej byśmy mieli pandemie.

Jego wypowiedź tyczyła się oceny ogólnoświatowej a nie wyłącznie polskiej.


Bazujesz na tzw "definicjach z mediów społecznościowych" a to i tak dość lekkie i wyrozumiałe określenie.
Można by nawet powiedzieć że jakie źródła taka i wiedza oraz przekonania za tym idące.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 12-02-2022, 18:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości