Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Big Grin

Co już nie trzymasz się tak tych wirusologów jeśli nie przyznają Tobie racji? Już nie są tak potrzebni?




Proboszcz był ledwie przykładem jednym z wielu na to do czego prowadzi ten tok rozumowania który Tobie tak imponuje. Nie że w 40 milionowym kraju umarł jeden proboszcz i może kilka osób z mojej okolicy. Jak można to było tak zrozumieć?
To że napisałem zaraz po tym że takie historie mają miejsce w całym kraju i w innych miejscach na świecie już sobie pominąłeś.





Dobrze to teraz podaj jakieś źródła na to że na covid 19 umiera tak na prawdę to 10 % z tego co podają. Istnieją takie?
Bo chyba nie podasz jakiegoś polityka, prawda? Smile

Ode mnie domagasz się wirusologów, negujesz wszelkie możliwe źródła sam jakoś operujesz zdawało by się nazwijmy to efektownymi teoriami po czym nie podajesz nic. Tutaj już też wirusolog przy którym się tak upierałeś kilka postów pod rząd nie jest potrzebny? Wystarczy jakiś polityk, może jeszcze ktoś inny?
Nie widzisz że już kolejny post pod rząd nie spełniasz własnych standardów?

Możesz mi powiedzieć dlaczego ktoś ma spełniać określone kryteria, wysilać się po czym później sam nie wymagasz tego samego od siebie tylko i wyłącznie rzucasz w odpowiedzi określonymi tezami i to wszystko.
Co więcej nawet jak druga osoba spełni Twoje warunki, dostarczy Ci to czego sam chciałeś to jakby nigdy nic lecisz już szybciutko do jakiegoś następnego wątku który sam sobie stworzyłeś i tez błędnie go ukazujesz.


Techniką manipulacyjną którą operujesz też można zacząć niwelować zgony z powodu nowotworów jak i też jakiekolwiek zgony, równie dobrze z innych przyczyn. 
Np. W Polsce tylko teoretycznie umiera 275 osób dziennie bo umiera 10 % z tego, reszta to tak na prawdę umiera bo za późno wybrała się do lekarza, czyli dziennie umiera tak 27 osób na nowotwór a Ty się ich tak boisz. Przecież istnieją też inne choroby na które ludzie umierają. Po co się tak upierać przy tych nowotworach?
Widzisz tak łatwo można sobie produkować dowolne teorie bez poparcia, podobnie jak i Ty to robisz.

Fajnie się tak rozmawia? Nie wydaje Ci się ten sposób rozmowy jakoś dziwnie znajomy? Wink


Od dwóch lat wyraźnie się mówi że służba zdrowia blokuje się w Polsce przez covid 19 ale tak konkretnie to przez osoby który Tobie imponują i których to postawy popierasz czyli właściwie niczego nie przestrzegają, minimalizują bądź całkowicie ignorują zagrożenie covid 19, odrzucają większość jeśli nie wszystkie informacje i udają że wiedzą lepiej. Są zagrożeniem dla siebie i dla innych.
Jeśli ich ilość przekracza pewną liczbę to brakuje zarówno łóżek szpitalnych jak i lekarzy specjalistów dla wszystkich pozostałych. 


Było to już w wielu miejscach dziesiątki jeśli nie setki razy tłumaczone w tym też przez wirusologów że najpierw trzeba zapanować nad chorobą zakaźną jaką wywołuje wirus covid 19, bo przez to że jest wirusem zakaźnym rozprzestrzenia się szybciej niż choroby który nimi nie są, w tym m.in nowotwory. Przez to tworzy większe zagrożenie.


Masz o wiele większą szanse obecnie złapać covid 19 i później umrzeć niż dostać nowotwór i umrzeć. To że nie nie wszyscy umierają na covid 19, to że niektórzy czy też wielu przechodzą go bardzo lekko tego przecież nie zmienia.

Po to właśnie jest używane przez Ciebie manipulowanie statystykami żeby zminimalizować wszystkie związane z covid 19.

Widać że z tego co się dzieje w zakresie covid 19 rozumiesz niewiele. 


Cytat : " Pisząc o wirusologach miałem na myśli przekrój wszystkich lat, w których mamy do czynienia z panedmią, a nie tylko z reakcją na słowa Dudy.  Zresztą wkleiłeś w cholerę linków, a żadnego z artykułów nie przeczytałeś, bo one jedynie odnoszą się do tego, aby wytłumaczyć ludziom, że covid to nie grypa, a przekaz Dudy był bardzo prosty: "Omikron daje objawy grypopodobne, przestań się bać i żyj normalnie"

Przecież Ci wirusolodzy w linkach które podałem nie odnoszą się wyłącznie do Andrzeja Dudy.

Na 9 linków z wypowiedziami wirusologów do Andrzeja Dudy odnoszą się dwa.

Powiedz mi dlaczego nie widzisz pozostałych siedmiu?

Jak możesz mi zarzucać że nawet ich nie przeczytałem kiedy sam się z nimi nie zapoznałeś? Big Grin
Jakbyś się zapoznał to byś doskonale wiedział że wypowiadają się na różne kwestie związane z covid 19 a sam wprowadzasz w błąd.


Przecież od samego początku pandemii wypowiadają się u nas jak i też w innych miejscach na świecie wirusolodzy, w tym też medialnie. To jest łatwe do ustalenia.
Jak Ty w ogóle śledzisz temat covid 19 że przez dwa lata nie zdążyłeś sobie tego uzmysłowić? Smile
To można przeoczyć, jedną tego typu wypowiedź czy kilka ale nie właściwie setki.


To sobie można samemu znaleźć używając google i wpisując na przykład " wirusolog"  i określone zakresy czasu.

Na pewno nie będę szukał tu za Ciebie i wklejał dziesiątek czy tym bardziej setek różnych linków związanych z wirusologami.


Zresztą, znając Twoją wątpliwą uczciwość poznawczą która tutaj reprezentujesz od kilku dni zakończyło by się to zapewne tym że nagle w tym momencie przestało by to mieć dla Ciebie znaczenie.


Dziedzic, napisałeś wyraźnie że wirusolodzy nie wypowiadali się wcześniej ani nie wypowiadają się teraz.

Dlatego podałem Ci ostatnie wypowiedzi. Twoje tezy są zwyczajnie łatwe do obalenia.

Kogo Ty próbujesz oszukać? Siebie samego? Innych?

Po co tak w to brniesz, dla zabawy?


Twój problem jest taki że zamknąłeś się w pewnej bańce dezinformacyjnej w mediach społecznościowych, w wybranych profilach i tego co ją otacza nie dostrzegasz. Dlatego nie widzisz choćby wypowiedzi wirusologów ( i to z dwóch lat !! ) ani czegokolwiek innego co nie znajduje się w tej bańce.

Jesteś w stanie nabrać się na dowolną wypowiedź polityka, przykład z forsowanym przez Ciebie Andrzejem Duda czy też z Marią Kurowską.

Zacytuje Ci coś :
" Powiem Ci jak facet facetowi, pierdolisz ojciec" Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 05-02-2022, 11:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości