Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
(01-02-2022, 16:30 )Supa napisał(a): Zapominasz że od samego początku mamy do czynienia z zupełnie błędnym tłumaczeniem tego wykresu któremu to Ty z tego co widzę hołdujesz.

Jakoś przechodzisz obok tego obojętnie i co więcej ubolewasz nad tym że tak na prawdę błędne informacje nie są promowane.

To ma być rzekomo smutne?

Wykres powstał na podstawie bieżących danych, czyli na podstawie danych z których wylicza się liczbę zgonów, chorych, zakażeń dobowych itd. Jeden z ekspertów, który podważa wiarygodność tego wykresu jest zwykłym spekulantem, który zakłada, że jego wskazania zmieniłyby się, gdyby robiono więcej testów lub gdyby szpitale przedstawiły jaka jest rzeczywisty stosunek pacejtów zaszczepionych względem niezaszczepionych. Oczywiście ten typ jest kowidianem, a więc nie zakłada, że gdyby zwiększyć liczbę testów, to wykres wygladałby inaczej niż on to sobie wyobraża.
Tymczasem pan prufesor oraz inżynier Bodzioch stworzył wykres, w którym wykorzystał tylko te państwa, które pasują do jego obliczeń Smile

Natomiast fakty znajdują się tutaj.
https://zapodaj.net/7a950d9773d9b.jpg.html

Cytat:Jeden lekarz który nie hołduje Twojej wizji staje się nagle lobbystą ( ot tak po prostu bo pasuje do założenia i tezy) drugi z kolej który się w nią wpisuje przekazuje wtedy "rzetelną i naukową ocenę" też wedle podobnego uznania.
Nieprawda. Grzesikowski występuje na sympozjach organizowanych przez Pfizera, za które bierze pieniądze. Gdybyś przeczytał książkę "Złe leki" ( notabene do przeczytania której kiedyś Ciebie zachęcałem), to wiedziałbyś w jaki sposób przemysł farmaceutyczny rekrutuje lobbystów.

Cytat:Co jest lobbingiem? Wyprowadzanie ludzi z błędu? Tłumaczenie faktycznego znaczenia danego wykresu i przełożenia na życie codzienne? Nie tego co pewne grupa ludzi chce koniecznie usłyszeć?
Odnoszę wrażenie, że jest zupełnie inaczej. Znajdź w Google chociaż jedną informacje, która uzasadnia tok rozumowania Kurowskiej, czyli laski, która upubliczniła wykres. Uprzedzając fakty nic nie znajdziesz. Natomiast znajdziesz dziesiątki informacji, które mają na celu depozycjonowanie jej jako osoby. Dowiesz się, że jest katoliczką, która twierdzi, że za bezpieczeństwo granic odpowiada jakiś bożek. Dowiesz się, że jest kretynka, debilką, a na potwierdzenie tych tez znajdziesz dziesiątki wypowiedzi ekspertów będacych ginekologami, matematykami, psychiatrami, ogrodnikami, tylko wypowiedzi wirusologów oraz ludzi zajmujących się farmakokinetyką brak.

Cytat:prawiasz bardziej argumentum ad personam niż jakieś faktyczne, merytoryczne obalenie danego kierunku myślenia czy też podawania informacji
Gówno prawda

Cytat:Tak to i ja mogę postąpić. Tego lekarza z filmiku również można nazwać lobbysta, np. biznesu które nie chce być epidemicznie ograniczany, chce mieć pełną swobodę działania tak na prawdę nie przejmując się negatywnymi skutkami związanymi z covid, bagatelizując zupełnie rozprzestrzenianie się tego wirusa, udając że żadnego związku przyczynowo skutkowego to tak na prawdę nie ma.

Ten lekarz jedyne co robi, to stawia tezy do których powinny odnieśc się określone środowiska. Jak widać do tej pory reakcji brak.
https://onedrive.live.com/?authkey=%21AA...65&o=OneUp
W uzasadnieniu  znajdziesz informacje dlaczego szczepionka mRNA jest eksperymentem, który jeszcze niedawno był na etapie testów na myszach i szczurach, a teraz już na ludziach.
Każdy z nas ma prawo do wiedzy i na jej podstawie do podejmowania decyzji. Jak do tej pory z wiedzy jesteśmy okrojeni.


Cytat:Później w różnych programach, artykułach, wpisach w internecie lekarze/medycy/inne osoby starają się to wytłumaczyć, z czego wynikają błędy w ocenie, gdzie kryje określona manipulacja po czym właście słyszą że np. są lobbystami albo że zostali skorumpowani czy inne kwiatki, czasami jeszcze gorsze.
Tym się różnimy, tobie wystarczy stwierdzenie, że ktoś jest "ekspertem", narysuje wykres, opowie jakąś historyjkę z dupy i tyle. Mnie interesuje dużo szersze spektrum zagadnienia i w przypadku covida ekspertem dla mnie może być tylko wirusolog, a nie ginekolog czy matematyk, który co najwyżej jest mistrzem tworzenia wykresów w paincie


Cytat:Później w różnych programach, artykułach, wpisach w internecie lekarze/medycy/inne osoby starają się to wytłumaczyć, z czego wynikają błędy w ocenie, gdzie kryje określona manipulacja po czym właście słyszą że np. są lobbystami albo że zostali skorumpowani czy inne kwiatki, czasami jeszcze gorsze.
Jeżeli biorą pieniądze od przemysłu farmaceutycznego, wyjeżdżają za darmo na sympozja (które najczęściej odbywają się w atrakcyjnych krajach i ekskluzywnych warunkach), to kim są? 

Cytat:Część Polaków która jest wyjątkowo uparta, zbuntowana, nieufna, część z nich to skrajni egoiści by nie powiedzieć nawet że i samobójcy sama zgotowała to co obecnie mamy.
Przechorowałem objawowo wszystkie mutacje covida i jeżeli covid-19 srogo mnie sponiewierał, to każda następna mutacja nie miał już nic wspólnego z pierwotnym covidem. Omikron to raptem 2 - 3 dni zatkanego nosa bez kataru, ból głowy, jakaś tam wysypka, swędzenie oczu, coś tam mnie piekło w środku i to wszystko. Czasami jak pierdnę to mam cięższe skutki uboczne, niż po tym całym omikronie. Zdaje się, że i Duda to zauważył:
https://wiadomosci.wp.pl/andrzej-duda-o-...631959744a

PS. ludzie, którzy myslą w podobny sposób jak ty są osobami ciężkimi do współżycia. Na tą chwile nie nosze maseczki, bo nie mogę, bo nie muszę i w sumie u siebie, czyli w Wlkp. nie mam żadnych problemów, bo co najwyżej podejdzie do mnie konduktor lub policjant i po okazaniu zaświadczenia mam spokój, to w Rzeszowie i Krakowie już tak łatwo nie było.  To co kowidianie odjebali na trasie Rzeszów - Kraków zapamiętam na długie lata, bo takiego cyrku to w życiu bym się nie spodziewał. Przez cała drogę pierdzielili takie dyrdymały jak ty teraz, aż w końcu pan konduktor nie wytrzymał i zawiadomił policję opóźniają pociąg  o 30 -40 minut.  Ostatecznie i tak pojechałem, ale nie powiedziałbym, że była to przyjemna podróż, bo takich antagonistycznie nastawionych dzikusów w życiu nie spotkałem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez DziedzicPruski - 02-02-2022, 12:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości