Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
Mocny tekst

https://spidersweb.pl/2021/09/miedzypoko...yczna.html

Według mnie najgorzej będzie tam gdzie już jest zwykle gorąco przez cały rok lub przynajmniej większość roku czyli Afryka i Bliski Wschód.

Jeśli nic się specjalnie nie zmieni w ciągu zbliżających się 30 lat to możemy mieć stamtąd taką falę migracji do Europy jakiej nigdy nie widzieliśmy. Na granicach będą się działy wtedy dantejskie sceny na pewno gorsze niż te dotychczasowe.
Ciężko to będzie opanować.

Silne znaczenie będzie miała sytuacja polityczno-ekonomiczna w tych krajach. Choćby to czy miejscowi włodarze będą próbowali ich zatrzymać czy wręcz przeciwnie. Dla nich puszczenie najbardziej niezadowolonych obywateli to może być najłatwiejsze "rozwiązanie".
Być może inne części świata, najbardziej zainteresowane będą musiały płacić różnym watażkom, dyktatorom imperatorom czy szejkom żeby łaskawie zechcieli nie napuszczać swoich mieszkańców, w inne rejony świata.

Można się też spodziewać nasilenia różnych skrajnych ruchów od terrorystyczne po innego typu i budowania nienawiści na różnych zarzutach czy ostrych teoriach typu : Chińczycy, Amerykanie i Europejczycy podnieśli temperaturę swoim przemysłem, konsumpcjonizmem, lekkomyślnością a my biedni ludzie płacimy za to największą cenę.

Jeśli chodzi o Europę to najgorzej będzie miała jej zachodnia część czyli m.in Hiszpania, Portugalia, Grecja, Włochy.

Niekoniecznie to wszystko musi się spełnić. Nie chcę straszyć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 29-09-2021, 9:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości