Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
#11
Jestem załamany tym wystąpieniem Stanisława Michalkiewicza


https://www.youtube.com/watch?v=J_4QSBIspjA

Padają tam takie stwierdzenia jak : " „Dostać milion złotych za molestowanie, że tam ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga. Milion złotych to przez całe życia taka panienka jedna z drugą może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa”. Żadne k*rwy nie są tak wynagradzane na całym świecie, a co dopiero nasz biedny kraj – nie wiem, jak to wytrzyma”. 

Michalkiewicz odnosi się do tej słynnej sprawy gdzie obecnie 24 letnia pani Katarzyna była gwałcona przez księdza przez 13 miesięcy jako 13 latka a później próbowała odebrać sobie dwukrotnie życie. Do dzisiaj leczy się terapeutycznie i nie może się pozbierać".
Michalkiewicz dokonał tak samego "udanego" researchu jak kilka tygodniu Janusz Korwin Mikke który o tej sprawie wypowiadał się w takim samym tonie pomijając czym naprawdę był ten czyn. Nie jednokrotnym molestowaniem. Ta dziewczyna tego nie chciała, ona nic nie dała sobie...
Jak można być taką cyniczną świnią....
Odpowiedz
#12
koleś sam wygląda na pedofila
Odpowiedz
#13
Potwór. Uwaga artykuł o pedofili. Każdy czyta na własną odpowiedzialność.


http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-..._najnowsze
Odpowiedz
#14
pierdolony świat. Podejrzewam, że na tym kolesiu w młodości też ktoś się znęcał i reakcja łańcuchowa gotowa
Odpowiedz
#15
@ żagiel to jeszcze bronisz tego idiotę ,nawet jak cierpiał w dzieciństwie nie powinien to robić potem sam w dorosłym świecie i nic tego nie może usprawiedliwić.Takim postem bronisz psychopatę a może sam nim jesteś bo dziwne masz posty i przypominasz jednego z forum Obcego .
Odpowiedz
#16
na tamtym forum też byłem żaglem.
sory, ku**a ale gdzie ty widzisz "obronę" w mojej wcześniejszej wypowiedzi????
a psychopatą czasem chciałbym być bo denerwuje mnie już moje przewrażliwienie
Odpowiedz
#17
(12-10-2018, 20:49 )żagiel napisał(a): na tamtym forum też byłem żaglem.
sory, k***a ale gdzie ty widzisz "obronę" w mojej wcześniejszej wypowiedzi????
a psychopatą czasem chciałbym być bo denerwuje mnie już moje przewrażliwienie

dałeś jasny przekaz że gość ma swe usprawiedliwienie bo reakcja łańcuchowa to tworzy że ofiara staje się potem atakujacym bo chce się mścić potem na innych niewinnych ludziach a jak się chce to można być innym niż robić takie paskudztwo mimo że sam cierpi. żagiel coś kręcisz i strzelasz focha usprawiedliwiając się a to że byłeś żaglem na wcześniejszym forum to wiem ale też wiem kim jesteś kryjąc się pod nickiem co masz teraz, ale tego nie napiszę bo obiecałem Dzikiej, że nie będę już Cię w to wciągał. I dla jasności nie chodzi o Abc
Odpowiedz
#18
Dobra panowie, nie sprzeczajmy się o takie rzeczy.
Ja akurat posta żagla w ten sposób nie odebrałem, nie wydaje mi się żeby to było usprawiedliwianie a bardziej dociekanie przyczyn tego zwyrodnialstwa. Zresztą, choćby nawet było tak że ktoś tego chłopaka w przeszłości molestował czy gwałcił to i tak niezbyt działa na jego korzyść. Niemniej jednak wyrządził ogromną krzywdę i powinien ponieść konsekwencje.


Tu już inny temat



Pewien 14 latek z USA postanowił pozbyć się swojego dziewictwa, zapłaci 480 tysięcy. dolarów prostytutce za usługę. Ojciec nastolatka o wszystkim się dowiedział już po fakcie. Sarah McGill została skazana za współżycie z nieletnim i deportowana do wielkiej Brytanii . Uwaga w linku znajdują się pewne zdjęcia które mogą zostać uznane za nieprzyzwoite. Żeby ktoś nie mówił że czuje się zgorszony a nie wiedział.



https://www.wprost.pl/zycie/10160406/pro...ictwa.html
Odpowiedz
#19
(12-10-2018, 21:14 )Dale Cooper napisał(a):
(12-10-2018, 20:49 )żagiel napisał(a): na tamtym forum też byłem żaglem.
sory, k***a ale gdzie ty widzisz "obronę" w mojej wcześniejszej wypowiedzi????
a psychopatą czasem chciałbym być bo denerwuje mnie już moje przewrażliwienie

dałeś jasny przekaz że gość ma swe usprawiedliwienie bo reakcja łańcuchowa to tworzy że ofiara staje się potem atakujacym bo chce się mścić potem na innych niewinnych ludziach a jak się chce to można być innym niż robić takie paskudztwo mimo że sam cierpi. żagiel coś kręcisz i strzelasz focha usprawiedliwiając się a to że byłeś żaglem na wcześniejszym forum to wiem ale też wiem kim jesteś kryjąc się pod nickiem co masz teraz, ale tego nie napiszę bo obiecałem Dzikiej, że nie będę już Cię w to wciągał. I dla jasności nie chodzi o Abc

więc się wytłumaczę trochę co do pedofila: po prostu napisałem opinie gdzie się to wszystko mogło zacząć i nie użyłem żadnych zwrotów typu: usprawiedliwia go, tłumaczy, nie jego wina. Więc zakładam, że masz jakąś paranoje i jesteś na kogoś wkurwiony bo bierzesz mnie za kogoś innego, przypierdalasz się do mnie i próbujesz mi coś wmówić, że lubię pedofilów?.
Radze wybrać się do lekarza i czym prędzej zmienić leki zanim paranoja się pogłębi i tego kogoś zaczniesz widzieć w oknach
Odpowiedz
#20
Może to zaciekawi niewiele osób albo nawet i nikogo ale wstawiam wywiad z panem Rymanowskim. W sumie w ciągu ostatnich 24 godzin wydarzyło się wiele więcej ważniejszych rzeczy niż ten wywiad ale postanowiłem wrzucić coś lżejszego ale nie nudnego, według mnie. Chyba ostatnio czuje się przytłoczony wszystkim informacjami, newsami, artykułami i to taka mała odtrutka Smile


 https://opinie.wp.pl/bogdan-rymanowski-w...873588353a


Lubię i cenie pana Rymanowskiego. Według mnie jeden z lepszych dziennikarz/prowadzących w Polsce. Nie uważam go za PISowca, nie zauważyłem u niego jakiś odchyłów, jak dla mnie profesjonalista, nie traktuje jednych lepiej a drugich gorzej. Niektórzy mówią że za spokojny, za kulturalny, że tam gdziem mógłby dociskać to nie dociska i nie ma odpowiednich emocji, schowmanem raczej nie jest ale to jak dla mnie plus w jego zawodzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości