Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wprowadzone nowości - prace na forum
#11
12.07.18r
-Spolszcenie Online Today ( kto był dziś online )
Wielkie dzięki dla Obcego za chęci i dla użytkownika Axwell  z forum polskiego suportu myBB mybboard.pl
Odpowiedz
#12
Co do tego to polecam dawac tylko szerokosc a dol sie dostosuje sam...np 600 nie zajmuja duzo miejsca...na tamtym forum byl problem z prsewijaniem zwlaszcza jak ktos dodal wiecej niz jedno zdjecie jedno pod drugim...
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#13
Można dodawać fotki z dysku jest taka opcja - dodaj załącznik :Smile
A rozmiar fotki możemy wpisać na podstawie proporcji zdjęcia 4:3 to wpisujemy 400 x 300 
Jak 16:9 to rozmiar fotki np. 320 x 160.
Odpowiedz
#14
Dlatego właśnie lepiej dać tylko szerokość...jeśli poda się obydwa parametry bez kalkulowania to zdjecie bedzie znieksztalcone, a podając tylko szerokość, wysokość będzie dostosowana automatycznie Smile
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#15
Oto 1000 post na forum Smile Pozdrawiam wszystkich uzyużytkowni Smile
Odpowiedz
#16
Aloha.

29.02.2020

Tu -saintan-. Jak wiecie, ostatnio były przeboje z forum... na szczęście powróciliśmy i ja usiadłem na krześle admina (ale nie jestem sam - pocek czy michu28 nadal są obecni)
---
Wprowadziłem wczoraj i dziś: 
1. możliwość wklejania linków do zdjęć -> ich automatycznej prezentacji. Po przedyskutowaniu z Jacksonem, pogrzebałem trochę w ACP i efektem jest prezentowanie zdjęć np. w shoutboxie
Dla nieuświadomionych:
zdjęcia można umieszczać w tagu: 
Kod:
[ing]<wklejony link>[/ing]

lub
Kod:
[obraz]<wklejony link>[/obraz]

Dlaczego ing, a nie prawilne img? Kwestia technicznej kompatybilności - forum ogarnia w jakiś swój sposób, za kulisami, tag img, dlatego musiałem zaimprowizować.

2. Wprowadziłem dziś plugin do przyznawania "lajków" za posty - przy każdym poście użytkownika można wyrazić swoją aprobatę lub dezaprobatę - coś, co doskonale egzystuje na konkurencyjnym PHS....

3. W stopce jest możliwość wyboru szablonu - więc jeżeli chcecie, aby na Waszym koncie widniał stary szablon, to proszę bardzo... Jakby coś się rozwaliło (np. po zmianie nie widać w stopce opcji powrotu...), to możecie w panelu użytkownika też dokonać takiej zmiany.

4. Przetłumaczyłem pola dodatkowe i dodałem pole numer Gadu Gadu do kont użytkownika.

pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Sugestie, drobne pomysly dotyczace forum Obra 2 6 872 30-01-2020, 21:16
Ostatni post: pocek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości