Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ideał partnera
#6
rozumiem Szopie i to nie jest oftop i nic takiego nie napisałeś a dramaty są były i będą . Ale skoro jestem człowiekiem to mam swoją wyobraźnie jak każdy z nas co potem kieruje się logiką i rozsądkiem jak napisałeś ale jęsli chodzi o mnie to i blondynka i czarnulka o pieknych włosach stawiam za wzór ,szczupła , niższa ode mnie a z charakteru ciepła, przyjazna ,troskliwa, cierpliwa to bardzo ważne, umiała słuchać i rozumieć , wyrozumiała i chciała żeby się móc Nia opiekowac ,wspierać ,wysluchać ,pocieszyć , czuć ze mną wspólnotę , byc zarazem miłością jak i najlepszą przyjaciólką co nigdy ze sobą się nie znudzimy ,do tego bardo płomienna ,wojownicza i miała to coś co aż mi włosy na dęba staną lub zacze łysięć z jej energią i entuzjazmem co roz[ali mnie tak że mi krew będzie pulsowała szybciej . Po prostu ideał to istota co chce wsparcia i chce kiedy się ją wielbi jak boginie ,wspiera i motywuje a zarazem sama jest tak silna że uniosła by tone zelaza żeby cie obronić oczywiście w przenośni heeh . Wspólnota i dążenie i myśli do tego samego . Takim sposobem nigdy się nie znudzimy a zagrożenie będziemy mieć w jednym palcu . Ma być troskliwa jak i niebezpieczna . Czyli żywioły ognia ,wody i natury . Taka słowianka co mi zeżre umysł i zapali mi tak uczucie że w moim sercu będzie wulkan co będzie w stanie spoczynku kiedy się nie wyleje ja mi serce złamie. Tyle.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ideał partnera - przez Monia - 23-12-2018, 18:24
RE: Ideał partnera - przez saintan - 23-12-2018, 20:29
RE: Ideał partnera - przez Szop - 23-12-2018, 20:41
RE: Ideał partnera - przez Dale Cooper - 23-12-2018, 21:06
RE: Ideał partnera - przez Szop - 23-12-2018, 21:46
RE: Ideał partnera - przez Dale Cooper - 23-12-2018, 22:05
RE: Ideał partnera - przez demcienistyczny92 - 16-12-2019, 23:50
RE: Ideał partnera - przez DziedzicPruski - 08-02-2020, 1:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości